• sibel üresin'in saçma beyanatlarından yalnızca birisi. söylediği tek doğru şey herhalde "ikinci karı"larıyla gizli gizli imam nikahı yapanların zina ettiklerini söylemesi. boşuna kendinizi kandırmayın muhafazakar azgınlar, istediğiniz kadar nikah kıyın, aleme ilan etmediğiniz sürece kendinize karı değil metres tutuyorsunuz.

bu kadının mantığı da ayrı komik. böyle bir durum zaten yaşanıyor öyleyse yasallaşsın ne demek yahu? tecavüz de yaşanıyor, onu da mı yasallaştıralım?
  • tutucu kesime yaşam koçluğu yapan ve "çokeşlilik yasal olsun"açıklamasıyla ünlenen sibel üresin hanimefendinin yeni bir beyani. "adama izin verdim, kişi de gösterdim. kabul etmedi." diyor. belki üzülmüstür, kocasi istegini yerine getirmedigi icin. baska sefere artik. insallah!

http://tinyurl.com/74weslz
  • - eşime bir hanım gösterdim istemedi
    - bir de oğlan gösterseydin
  • cem yilmaz alintisi yapmayi hic sevmem ama, "bi de bize marjinal derler" dedirtti bana bu soz.
  • daha kaşgari'nin olayı tazeliğini korurken, sibel üresin sağolsun tüyü dikti. açıkçası artık biz ne yazacağımızı bilemez bir duruma geldik. bunlar hangi çağda yaşıyor? orta çağın bittiğinden bunların haberi mi yok? ne demek çok eşlilik? hadi bir defa ortalığı saçma açıklamalarınla oyaladın ikincisi niye? ya da bu tür düşüncede bir insanı neden programlara çıkarıp açıklama yaptırırlar, ülkede aklı başında insan kalmadı da? gerici, beyni sulanmış insanlar çıkarılmakta? ya da bizim haberimiz olmadan sibel üresin çağ mı atladı? galiba başkaları bir şekilde bundan haberdar olmaktadır ki; bu ileri görüşlü insanı televizyonlara çıkarıp, bilgi seviyemizi artırmaya çalışmaktalar(!) hangi düşüncede olduğu, ve bunu büyük patavatsızlıkla gündeme getirdiği belli olan bir insanın düşüncelerini tutup, yeniden gündeme getirmek bizi sadece ortaçağın karanlığına götürmekten başka bir amaç taşımaz. çok eşliliği savunacağına; suudi arabistan'da görüşlerini söyleyen bir gencin kafasının gövdesine veda etmemesi için bir şeyler söylesin. ve mensubu olduğu kesimi bu konuda harekete geçirsin. yoksa boş düşünceleriyle daha fazla çürütmesin taze beyinleri.
hesabın var mı? giriş yap