• görgüsüz ve kompleksli bir sonradan batılının savunabileceği bir şey.
    hele ki cinsel açlıkta nijerya ile yarışan bir ülkede yaşıyorsan.
    üstelik ne güzel demiş mehmed akif:
    "eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni; desenize hayvanlar bizden daha medeni! "
  • erkek eşine sahiplik ediyordur.
    adam haklı beyler

siz kadınlar eşinizin pipisini güneşte açıkta bırakmasına müsade eder misiniz?
  • başlığı açan yazarın entrylerinin bazılarında kadın olduğunu iddia edip bazılarında ise erkek olduğunu iddia etmesi... böyle troll başlıklara yazmakla uğraşmayın.
  • orayı burayı açmak ile medeni olunsaydı hayvanlar insanlardan daha medeni olurdu.
  • balayina goturecek yer olarak mali'yi secen insanogludur.
  • bikini ipindense gavatlığı tercih eden erkektir. adam gibi adamdır.
    misal benim bu durumda dikkatim dağılıyor bence hoş değil yani. kontrast farkına gözlerim alışamıyor.

oğlum sen kayınvalidene anne demediğin için boşanmıştın zaten daha önce.
    ayrıca sen bazen itü, bazen odtü mezunu bir erkeksin. neden erkekle evlenip bikini giyiyorsun.
    tamam madem giydin, neden çıkarıyorsun*

debe editi: sözlüğün bu trollerden temizlenmesi çok önemli. çeşit çeşit troller türedi.
    çeşit çeşit demişken türkü severlere de insan kısım kısım türküsünü bırakıyorum.
  • yanlış yapmış erkektir. bu şekilde düşünüyorsa o zaman üstsüz güneşlenmek istemeyecek birisiyle evlenecekti. bir tek payı şurada bırakıyorum ama ona da bu örnekte çok ihtimal vermiyorum.
    evlenmeden önce eşinin bu konuda böyle bir düşüncesi hareketi girişimi olmamıştır. evlendikten sonra bir değişim olmuştur o zaman ayrı ama o zaman da izin verne vermeme doğru değildir. sana uyuyordur uymuyordur uymuyorsa demek ki bu işte bir yanlışlık var
  • namuslu piç!
  • burada tartışmasi gereken kavram konusu 'izin' hiçbir eş yapmak istediği şeyler için eşinden izin almak zorunda değildir. isteklerini beğenmiyor iseniz konuşuyorsunuz orta yol bulunmuyor ise ayrılırsınız . izin çocukluğa ait bir kavramdır , dünyayı pek tanımadığımız için . bu hallerde yaşadığınız şey 'iliski ' değil birbirinize ebeveynlik yapmak.
hesabın var mı? giriş yap