• gerçekte, eskiden gerçekten sevgili olunmadğını ya da şimdi gerçekten arkadaş olunmadığını gösterir.
  • imkansızdır, lakin bu imkansızı başaranlar da vardır.
  • ilişkiniz esnasında aslında arkadaş olarak daha iyi olduğunuzu bilerek karşılıklı olarak ayrıldıysanız mümkündür, lakin ten tene değince bu kadar medeni olabilmek zor.
  • her iki tarafın da sevgilsi varsa anlamlıdır. yoksa ayrılanlar hala sevgili.
  • arkadaş kalınmışsa gerçekten sevilmemiştir.
    ne biçim sevgi lan bu. çok seviyordum. -ee, -sevgi bitti arkadaş kaldık.
    yürü git.
    yani nerenle sevdin arkadaşım..
    oyuncak mı lan bu..
  • "sevgilim, benim en iyi arkadaşım" lafından yola çıkarak oluşan ilişki sanırım bu. ne olursa olsun mantıklı gelemiyor bu olay bana. bir zamanlar öpüp koklaştığın, türlü türlü şeyler yaptığın insan ile daha sonradan nasıl arkadaşmış gibi bir araya gelip bir yerlere gidebilirsin ki. sinemaya gidip, eskiyi düşünmeden uslu uslu durabilirsin mesela, gibi şeyler. yapabilenin de sadece lafta arkadaş olduğuna inanıyorum.
    birbirini gerçekten çok sevmiş insanların kuramayacağı ilişki türü.
  • buyuk ihtimalle en yakin arkadasiniz da olan sevgilinizden ayrilik vakti geldiginde en yakin arkadasinizi kaybetmemis olursunuz. belli mi olur belki onunla oturur ayriliginiz hakkinda dertlesirsiniz de.
  • ancak sağlam temellere dayanan ilişkilerde mümkündür. yanisi eski sevgilinizle paylaşılanlarla ilgilidir. o zaman ayrılıklar medeni olabiliyor.
    aksi takdirde her iki taraf da, neredeyse tanınmayacak hale gelebiliyor.
    '' benim bir zamanlar sevdiğim adam bu olamaz'' gibi hissedebiliyorsunuz.
  • eski sevgilinin diğer eski sevgilileriyle de arkadaş kaldığı öğrenilirse can sıkabilecek durum. yarım kalan aşklarda tavsiye edilmez.
hesabın var mı? giriş yap