• lan yeter bıktım her dizi filmde gay görmekten
  • bir film izlemeye başlamadan önce her zaman eksideki yorumlarına bakarim ama bu sefer bakmadim, aklıma gelmedi. ıyi ki de bakmamisim yoksa baya ön yargılı izleyecektim.
    baya beğendiğim bir film oldu. tavsiye edilir.
  • izledim orta karar buldum. devamı daha iyi olacak gibi.
  • ben pek beğenmedim zira filmin kötü karakteri transformers oyuncakları gibiydi ve onun saldığı canavarlar bir garip görünuyordu.

çok sevdiğim oyunculardan salma hayek'in de eğreti durduğunu söylemek durumundayım.

richard madden yine karizmaydı, sevgili john snow tüm sevimliliğiyle " you don't know nothing john snow " karakterini güzel oynadı.

angelina jolie fazla rol bulamadı gibi, pek de severek oynamamış görüntüsü çizdi bana göre.

sprite karakterini canlandıran kıza da pek ısınamadım, diğer süper kahramanların güçleri pek etkilemedi.

orta karar bir filmdi, marvel dizileri filmlerini geçti gibi. nerede o bayıla bayıla izlediğimiz thanos serüveni peh.
  • buradaki yorumlara bakınca kimsenin beğenmediği film. ben yine de izledim ve filmi beğendim. marvel seven herkes beğenir diye düşünüyorum.
  • hintli ve sikko hint dansı check
    uzak doğulu check
    lal zenci check
    büyüyemeyen velet check
    aksanlı latino check
    superman çakması check
    gay zenci gay arap aşkı ultra mega andromeda check

sonra soruyorlar niye beğenmediğiniz diye. çünkü eşeğin zikinden dolayı beğenmedik.
  • benim için son derece sıkıcı bir filmdi. evrene genel olarak uzağım ama filmleri izliyorum. daha akıcı ve baymayan marvel filmleri de izlemişliğim var. devamı gelir mi bilmiyorum ama diğer kahramanlarla ortak filmlerde görürüz buradaki karakterleri.
  • klasik marvel filmlerinden daha kaliteli olsa da klasik dünyayı korumaya çalışan kahramanlar vs dünyayı yok etmeye çalışan yaratıklar konusu işlenen vasat film, genel kültür bilgisi düzeyinde tarihi konulara değinmesi hoş bir detay katmış filme.

şişman siyahi bir gay olması
    liderin kadın olması
    gibi detaylar görülünce kendimi netflix yapımı izliyormuş gibi hissettim.

angelina jolie(sahnesi çok az) kaç yaşında olmasına rağmen hala taş gibi sırf onu izlemek için bile izlenir.
  • ulan az önce izledim beni mi izliyorsunuz? :d normalde entry girilecek film değil de sol framede gördüm bu bir işaret olmalı. film bok gibi. aslında bok gibi değilde hani ingilizce meh diye bir kelime var ya. işte bu film tam olarak bu. dr. strange gibi demir adam gibi filmleri yapan adamlardan daha iyisini bekliyor insan. şu ırk gökkuşağından da gına geldi. filmde çinli, hintli, zenci ne ararsan var. arap gay bile var. olmuyor aga olmuyor. hayalet avcılarını da izledim. tipsiz suratsız evladım olsa eldivenle seveceğim çocuğu başrol yapmışlar. hiç mi cast çalışması yapmıyorsunuz ya. harry potter'da hermione karakterini afrikalı çinli bir kıza oynatsaydın 2. filmi göremezdin bile. adamın birinde hindistan dilencisi gibi tip var. birinde çin lokantasında aşçı tipi var. gitmişler angelina jolie'in yanına koymuşlar. olmuş mu bu amk? çok meraklıysanız beni de oynatın amk bir süper kahraman filminde. madem fotojenik olmanın hiçbir önemi yok. yazın oradan bana da bir senaryo bende oynayım. uçan adam, kaçan adam. yani kalite bu derece yerlerde. filmde mantık hataları da çok fazla ama. adamlar dünyaya bildiğin tavuk yumurtası muamelesi yaptılar. o yüzden çokta şey yapmıyorum.
  • angelina jolie'nin göbeklitepe atiye’ye özenip ağaç diplerinde yağlı boya tabloları yaptığı film. gelecek-geçmiş görüsü dengeyi bozduğunda 36’lı monami pastel boya setimizle soluğu ağaç diplerinde alıyoruz gençler. tekrardan teyit edildi.

ayrıca bugüne kadar izlediğim en kötü mcu filmi. dc'de eleştirdiğimiz ne varsa adamlar harfi harfine aynısını yapmışlar. tüm baş karakterlerin figüran gibi sıfır derinlikli olmasından tut, salla sepet bir senaryo ile tüm konuları birbirine bağlayıp hikayeyi elimize tutuşturmaları da cabası. ‘ulan kevin’ demek istiyorum izninizle. kaynına mı yazdırdın senaryoyu! dördüncü faza bağlantı noktası olarak ilahi varlıklara değinmeleri gerekiyordu, blade filmi için şunu yapmaları gerekiyordu, guardians of galaxy için bunu anlatmaları gerekiyordu, thanos’un haklılığı için buradan yürümeleri gerekiyordu tamam falan fistan ama yani bazı sahneler gerçekten bayıktı. bazı sahneler ise klişelerden, kasıntılıktan geçilmiyordu. mesala salma hayek ve angelina jolie büyük isimler, evet. zamanında onlarca filmlerini izlediğimden mi yoksa sergiledikleri oyunculuklar çok çok gönülsüz geldiğinden midir nedir bilmem ama onların olduğu sahnelere kesinlikle giremedim. bence kesinlikle yanlış tercih her ikisi de. filmi direneee direneee bitirdim. kazandım mı bilmiyorum ama bitirdim. işitme engelli karakter, after credit sahneleri ve babil’in asma kuleleri filmde beğendiğim nadide şeylerdi.
    ayrıca seni halen sevmiyorum rob stark. babanı severdim, ama sana kanım hiçbir gerçeklikte kaynamıyor. her daim kasıntısın. sori.
hesabın var mı? giriş yap