• beğenmemeye karar vererek bir ısırık aldım ve bırakamadım. lanet olsun dostum, gitti diyet. tadı, tuzu, şekeri tam kararında. her şeyiyle mükemmel bir lezzet ve evet bu marlenka.
  • hazır-paketli bir ürünün bu kadar kusursuz olması akıl alır gibi değil.
  • vicdanım el verse bir oturuşta 10 tane yerim. öyle lokumumsu bir melek.
  • normalde hazır kek ve pastaları hiç sevmem. bence bu gayet de olmuş. sadece fiyatı biraz pahalı, 9.75. bir paketi iki kişi için *. ufak kaçamaklar için düşünülebilir.
  • eti'nin yeni hazır pastası... fiyatı 9.75 civarı, bence on numara olmuş... mutlaka deneyin derim...

(bkz: marlenka)
  • eti'nin yeni ve muhteşem ürünü.

marlenka' ya çok benzeyen(hatta aynısı) ballı, cevizli çeşidini yedim. sadece cevizi biraz az geldi bana. bunun dışında tam orgazmik lezzetlerden.

marlenkaya çok benzeyen dedim çünkü üstüne yazmamışlar marlenka diye. yani adamların biz marlenka yaptık diye bir iddiası yok.
  • ankara'da çağdaş markette bulunan pasta.

bulmak gerçekten zor. en büyük migros ve carrefourlarda bulamamak sinir bozucu.

ballı-sütlü-cevizli olanı bildiğimiz marlenka işte. o yüzden de çok lezzetli. kekinde, sosunda hiçbir donukluk ve bayatlık olmaması ile de artıyı kaptı.
  • şahane lezzetli bi şey bu. üzerine süt dökmek ve mikrodalgada isitmak da ha da bi hoş yapiyor bu tatliyi.
  • nedense bana çok tatsız tuzsuz gelen pastamsı.
  • zam yapmak yerine ürünü küçültme prensibine mi kurban gitti kendisi meraklar içerisindeyim. eskisinden daha bir küçük sanki artık. ya da ben kendisini çok sevdiğim için doyamıyorum yemelere.
hesabın var mı? giriş yap