aynı isimde "euro truck simulator 2 (sözlük yazarı)" başlığı da var
  • her diplomatik kriz sonrası mp'de bana dalınan oyun. ulan ülkenin koca yükünü ben sırtlıyom ya sokacam uluslararası ilişkilerinize. uygur türkleri meselesinde önce çinliler daldı şimdi de ruslar peşimi bırakmıyor. kazasız belasız 1.5 saat direksiyon sallamışım oyun saatine göre 21 saate denk geliyo sanırım yükümü teslim etmek için şehre girmeme dakikalar var adamlar bağcılarda köşe de bekleyip yol kesen tinerciler gibi yolumu kesip yüküme zarar veriyor. anasını sikicem dünyanın az kaldı.
  • gerçek hayatta da etkisinden çıkılmıyor. geçen gün boş çekici gördüm şehir içinde. bi mutlu oldum anlatamam. kocaman böyle heybetli. man. dorse alcak muhtemelen birazdan. korna çalıp selam verecektim de kim lan bu düdük demesin diye çekindim :(
  • sırf şu oyun için bilgisayarımda arabesk klasörü oluşturdum. alıyorum yükümü polonya'dan, yakıyorum uzun samsun'u bir de ferdi baba'dan bir şarkı, biter mi lan o yollar.

ibrahim erkal'dan sen aldırma en iyi başlangıç parçası.

- motoru çalıştır.
    - radyo aç.
    - bumpf sen aldırma
    - gazla...
  • alex745alejandro/ali can videosu izlendikten sonra oynanmasını tavsiye ettiğim oyun.
  • özellikle orhan baba ve ferdi baba eşliğinde saatlerce başından kaldırmaz. yenisi çıksa da oynasak diye sabırsızlıkla bekliyorum. direksiyon seti almayı bile düşündüm bunun için. çocukluğumdan beri tır şoförü olmak isteyen ben için daha iyisi olamazdı sanırım.

oynamak isteyenlere 3-5 tavsiyede bulunalım bari. oyunda hile yapabilirsiniz çabuk para kazanmak için fakat yapmayın etmeyin. para tatlı gelir başta ama sonrasında hayatın anlamı kalmaz. o çok istediğiniz mercedes tırı alırsınız hemen. sonra bakarsınız ki oyunun tadı tuzu kalmamış. oyunda asıl olan emektir. emeğinizle o teslimatları yapıp bin avro biriktire biriktire o çok istediğiniz çekicinize adım adım yaklaşırsınız. işte asıl zevkli kısmı budur. ayrıca norveç isveç yollarını daha çok sevdim ben nedendir bilinmez. o taraflara işi düşmemişlere tavsiye ederim.
  • yalnız gecelerimin bir numaralı yoldaşı.açarım trip-hop müziğimi,girerim gemiyle britanya'ya, yağmur yağma sıklığını da yüze getirdik mi,bir de vakit geceyse,oda da karanlıksa,biram da yanımdaysa,ertesi gün dersim de yoksa..neyse çok uzatmayayım harika bir oyun bu,motorlu araçlarla ilgilenmeyen beni bile kendine bağladı,size de tavsiye ederim deneyin mutlaka bu oyunu.
  • az önce sinirlenip kapattığım oyun. ya amk koyayım pis troller ya. motor için birikim yapıyordum pezevengin biri yandan dalıp aracı ters yatırdı araç yüzde 78 hasar aldı tüm birikimim gitti. işte böyle yavşaklar yüzünden oyundan soğuyorum. 30 bin lira birikmişim vardı gitti. ne sıkıntılarla azar azar biriktirmiştim o parayı. allah belanızı daha da bişiy demiyorum. bu arada diazepam'ı gördüm selamlaştık. abi senin selamından sonra arabayı sikip bıraktılar ya.
  • bu oyunu bir seviyede daha ileriye taşıyacak şey kesinlikle vr gözlükler olacaktır. direksiyon seti+vr voltranı kurup sizi başka bir dünyaya çekecektir.
  • world of trucks bağlantısını anlamadığım oyun, nedir bu yani ?
    bağımsız multiplayer modunu benimseyip geliştirsenize demek isterdim ama mutlaka para isterler onun için, bulaşmamaları iyi .

american truck simulator için br multiplayer mod oluştursalar para almalarını anlarım fakat yine aynısı olacak . singleplayer oyun , multiplayer bağımsız mod ve kesinlikle euro truck simulator 2 den kötü bir oyun , kabine tesbih asmak için 10 lira kamyon boyası için 20 lira vs
    scs software steam bağlantısından görebileceğiniz gibi tutan oyunu sonuna kadar sağmaya çalışıyorlar.
    aslında scs software 10 yıl önce de böyleydi;
    hunting unlimited 2-3-4 hunting unlimited 2008-2009-2010 vs diye hiç özellik katmadan ikişer üçer oyun basarlardı her sene. 18 wheels of steel: across america gibi güzel bir oyunu 2003 de çıkarıp 2006 ve 2007 de 18 wheels of steel: haulin ve 18 wheels of steel: american long haul'u yaparak 2003 deki oyunda olan iyi özellikleri çıkarıp grafik ekleyerek kafa yapılarını göstermişlerdi.

yani bu yazıda anlatmaya çalıştığım; euro truck simulator 2 bu firmanın ulaşabileceği üst noktadır alın oynayın. bunun gibisi daha bir on yıl kadar gelmez.
    - (bkz: euro truck simulator 2 multiplayer) deneyin
    - (bkz: #56826838) tablet deneyin
    - boyaya para vermeyin ama going east ve scandinavia güzeldir
    - yılbaşında indirime girecek kaçırmayın.
    - korsanla uğraşmayın ; trailer kaybolur , kamyonunuzun rengi pembe olur. o korsan sandığınız oyunu torrente scs software koydu demo olarak. misal, game dev tycoon (bkz: #52365655)
  • birazdan mp'de direksiyon başına oturup taksim slow radyosunu da açarak çok uzaklara, hayallere dalacağım oyun. logitech direksiyon var on numara beş yıldız ya. muhakkak direksiyon setiyle oynayın oyunun tadı öyle çıkıyor. bir de park özürlüsüydüm resmen italyan bir arkadaş tuvalete gittim geldim hala park edemedin mi diye dalga geçtiydi benle. ehehheeh aradan uzun zaman geçti ustalaştık artık şırak diye sokuyorum dorseyi o beyaz alana bugün 5 saniyede park ettim aracı köln şehrinde. bir türkle bir alman kullanıcı vardı şoğ oldular övgüler alkış kıyamet tıraşı kesin ibneler dedim. sevmiyorum yalakalığı dkasşlasşld neyse gideyim de azcık yolların tozunu atayım. kapatıyom ışıkları sokağın o loş ışığı vuruyor içeri. tespih alıcam yakında.

edit: ahahaha esse sandez midir nedir bir acemi bütün oyunculara saç baş yoldurdu. server full dolu. rotterdamdan kiele gidiyorum. yollar bayram trafiği amk neyse teme vurdum arkamda uzun bir konvoy önümde de bu acemi oğlan. ya yalpalıyor ya duruyor dönüşlerde direğe takılıyo falan. adam abartmıyorum en az 10 farklı dilden küfür yedi yazık la kimin çocuğuysa. esse anasını siktin otobanın amk. allahtan osnabürck mü ne yoluna döndüde trafik açıldı millet sevinçten 2 kilometre boyunca korna çaldı amk. oyunu tabla indirip sıcağı sıcağına yazayım dedim. neyse gideyim şu yükü boşaltmaya.
hesabın var mı? giriş yap