• luna lovegood'u oynayacak minik kız. kendisi büyük harry potter hayranıymış, altıncı kitap çıktığında golden snitch küpeleri ve harry potter tshirtüyle sıranın başında beklemiş.
  • yaşı ilerleyince çenesine bişeyler olmuş. süper tatlı küçük kız suratının kaybolmuş olması normal de bir geçiş dönemi bile olmadan 40 yaşına gelmiş gibi gözüküyor şu haliyle.

edit: gerçi son harry potter filmlerinin fragmanlarında hala gayet güzel ve sevimli gözüküyor. luna lovegood makyajı genç gösteriyor belki de.
  • az önce avatar wan hayranı kısaca avatar hayranı olduğunu öğrenince bi an mutlu olmama sebep olan şahıs. kendisi harry potter'da sevdiğim ve çok farklı olan bir karakteri canlandırdı ama ben hala kendisini onla özdeştiriyorum takipçisi olduğum kadarıyla benzerlikleri fazla, benzerliklerimiz fazla.
    *
  • en büyük hayranlarından biri olduğum çok sevimli sarışın, irlandalı bir oyuncu hanımefendi. instagram hesabından paylaştıklarından anlaşıldığı kadarıyla tam bir hayvan sever.
  • 11 yaşında anoreksi hastalığı yüzünden hastanede yatarken, sırf kitabını imzalatmak için hastaneden erken ayrılan harry potter hayranı kız.

yazarımız hastalığını yenerse luna lovegood karakterini onun oynayabileceğini söylüyor ve sözünü tutuyor neyseki.

ayrıca kendisi aslen irlanda'lı, iki kız ve bir erkek kardeşi var. bir iki modellik yanında aktörlük aktivitelerine de devam ediyor.
  • yenilesi dişi kişilik. her duyduğumda içimde bişeyler kıpırdaşan bir ses tonu vardır ki harikadır. yediğimin aslan burcu çıtırı işte ne olacak.
  • (bkz: luna lovegood)
  • stendal sendromuna sebebiyet verecek kadar güzel kadın.

karşısına geçip saatlerce seyretmek istiyorum. allahım aşığım.
  • koku-tat duygusunu kaybetmiş. covid-19'a yakalananlardan biri daha.

https://twitter.com/…nch/status/1244370730978082816
  • bir gün attack on titan'ın sağlam bir filmi çekileceğinde annie leonhart'ı canlandırması gereken kişi
hesabın var mı? giriş yap