• 25 yaş evde kalmış sayılmak için erken bir yaş, bence. 30 filan olsa tamam ama 25 değil, erken yav.
  • evde kalmış kadın diye bir şey yoktur dolayısıyla 25 yaşında kadın evde kalmış kadın diye bir şey de yoktur, velhasılı... sözlüğe bakınca böyle bir şey göremezsiniz. lütfen başka bir başlıkta aratınız.
  • zamanında ne doktorlara, ne mühendislere pas vermemiş kızlardır.
  • "elton john bile gelin oldu gitti, biz kaldık evde" diyen kızlarımızdır.
  • (bkz: kız kurusu)
  • hasta olduğu için ya da çok yağmur yağdığı için o da olmadı canı istemediği için işe gitmemiş bugünlük evde kalmıştır. yok ilkokul esprisi yapmak peşinde değilim. 25 yaşında dediğiniz anda evde kalmak fiili ancak bunları çağrıştırır onu diyorum.
  • resmi bır açıklamaya kadar panik yapmamaları gereken kizlardir. bildigim kadarı ile evde kalma yaşı hala otuz. kim çıkartıyor bu söylentileri?
  • sene olmuş 2010 hala baş bağlama ile, evlilik ile, pembe panjurlu evle uğraşan insanların diline düşmüş olan hanım kızlarımız.

evlilik çok matah olaydı sevgili eşim, eşimle yaptığım hedeler ve hödeler, iş yerindeyken eşimi hatırlatan zımbırtılar, eşinize yollayacağınız sevgi dolu smsler, eşinizle gidebileceğiniz oteller, eşinize alabileceğiniz bilmem neler başlıkları havalarda uçardı. hani nerdeler? habire sevgili de sevgili özellikle de eski sevgili.

bırakın kızların yakasını. `benim tek taş yüzük takmadan mutlu olan arkadaşlarım da var` onlar verdikleri kararlar için belediye başkanının onayına gereksinim duymuyorlar.

böyle laflar görünce delleniyorum.
hesabın var mı? giriş yap