• gelin itiraf edelim evden çalışanlar ofistekinden çok daha az çalışıyor ve fırsat buldukça yatıyor hatta çalışırken akşam yemeği pişireni bile duydum. ofiste yapamayacağı şeyleri amiri yok diye evde yapmak ahlaksızlık olarak geliyor bana bu sebeple bugün kar da yağsa ofise dizdim çalışanlarımı. biraz mırın kırın etseler de akşam başlarını yastığa koyduğunda manevi olarak daha iyi hissedip mışıl mışıl uyuyacaklar ve bana teşekkür edecekler.

edit: özel mesajla çalışması gereken sürede mastürbasyon yaptığını itiraf eden bile oldu.

edit2: arkadaşlar madem daha çok çalışıyorsunuz evde neden ofise dönüş olursa dönmem diyorsunuz gidin az çalışın o zaman.
  • evde çalışırken harcanan elektrik ve doğalgazı ödemeyen patronlara inat haklı harekettir dedirten önerme.
  • işleri zamanında ve olması gerektiği gibi özenli yaptıktan sonra ister yatsınlar ister erkenden mesailerini bitirsinler. böylesi iki taraf içinde daha mutlu ve kazançlı olur. akıl, mantık ve bilim bunu söylüyor.
  • evet, doğrudur. ben yatakta uzanarak çalışıyorum mesela. yurtdışına relocation şeklinde bir iş olmazsa eğer bir daha on-site çalışmayı düşünmüyorum.
  • evet hatta bundleda bir haber vardı, yataktan çalışmak için masaya geçerken düşmesi 'iş kazası' olarak sayılıyor diye. (bkz: allah affetsin)

edit: kaynak; https://tr.sputniknews.com/…-kazasi-1051635055.html
  • gün içinde o kadar çok yatıyoruz ki mesaiye kalıyoruz yada yöneticinin bir mesajı ile gece bilgisayarı açıp çalışmak zorunda kalıyoruz.
  • 6 ay öncesinde olsaydık seni toplantıdayken yaptığım ütüyle kovalardım.

evden çalışırken hiçbir şeye yetişemeyen ben ofisli bir işe geçince tüm gün ofiste yatmaya başladım. keşke evden çalışsam da yoğun olsam.
  • evden çalışan yatıyor mu yatmıyor mu diye değil, iş zamanında ve istenilen kalitede bitiyor mu bitmiyor mu onun sorgulanması gerekir. işini doğru düzgün yaptığı sürece planlamasını çalışana bırakmayı öğrendiğimizde bir yere geleceğiz.

ama yok türkiyede vurucan kırbacı vurucan kırbacı. evdeyse çalışmıyordur diye çağırıcan ofise, sonra ofiste boş otursa bile önemi yok.
  • gün geliyor tuvalete gidecek zaman bulamıyorum. ne yatması.
  • herkesin işi kendine göre zordur söylenmeyin kardeşim.
hesabın var mı? giriş yap