• sanki seyşel adaları'ndan barselona'ya şenzelize sarayı'nı taşıyorlar, öyle bir vizyon, öyle bir mesafe tanımazlık, öyle ilahi bir kudret. ulan taş çatlasın avcılar'dan kartal'a gidiyorsun. bu özgüven, bu artistik nereden geliyor anlamıyorum...
  • sadece ev eşyası değil, inşaat malzemesidir, canlı hayvandır, bi dünya ot bok taşıyoruz manasına gelir
  • genelde altında da @hotmail.com uzantılı bir mail adresi vardır.
  • honolulu'ya taşınmak istediğinizde firmayı zora sokacak dünyadır.
  • üzerindeki paralel ve meridyenler olmasa normal bir daireden ayırt edilemeyecek grafik tasarımı harikasıdır.
  • dünyanın sorumluluğunu taşırım,bu yüzden taşıdığım eşyaya zarar gelirse ödemeyen bööle olsun anlamını taşır.
  • kucucuk kamyonetin bir buyugune agzina kadar dolu 2+1 daireyi sigdirip ardindan koca bir kanape de disarida kalinca onu kamyonun arkasina baglayan adamlar birak dunyayi marsa bile goturur.

oyle azim kimsede gormedim ben. bir buzdolabi ki biz onu 3 kisi 4. kata ebemiz sikile sikile cikardik, 1.5 metre evet hobbitin midi boyu olan bir eleman geldi (universitede okuyormus) bir sirtina aldi ki tek gordugum merdivenleri kendi kendine cikan bir buzdolabi idi. oehhh dedim. hakkini verdim.

o ozguven oradan gelmektedir. bilek gucu!
  • reklamci diye ortalikta dolanan tabelacilarin bok yemesidir baska birsey degil.

son entryi gorunce geldi aklima, gecen sirketteki sdh i almak icin adam gonderecekler sordular kac kisi lazim diye 4 kisi getirmisti bunu dedim. sabah 4 kisi geldi , hadi dediler yuklenmeye kalktilar ama yerinden bile oynatamadilar, halbuki 1nvi kata sirtinda cikaran adamlar 40 yas ustu dayilardi, adamlara da soyledim inanmadilar, 2 kisi daha cagirdilar gotleri cika cika zor indirdiler asansore ragmen. yani bu is bilek degil biraz da zeka isi, ben 1 ip ile kxoca buzdolabini 5 kat tasiyan dede gordum isin sirri kafada.
  • vizyonları geniş firmadır. bazıları sınırları zorlarlar.
    bir logo yaratıcı olmalıdır
    görselliği bulunmalıdır
    logodaki imajlar gerçekçi olmalıdır
    detaylara önem verilmelidir

logonun kralı

fazla uzaklara gitmeyin en yaratıcısı burada
    vizyon desen vizyon.... tüm dünya bize ait havaları,
    yaratıcılık desen hayatınızda böyle bir logo gördünüz mü?
    tam bir görsel şölen bulutlar deniz manzarası falan var süper
    imajlar nefis, uçaktaki ve gemideki detaylar inanılmaz. peki ya kamyona ne demeli.

(bkz: bu logoyu çizen tabelacı kör oldu)
hesabın var mı? giriş yap