• şu an için olmasa da benimdir.

biri yabani muhabbet kuşuydu. çalıştığım fabrikanın ağaçlık alanında yaralıyken bulup evde baktık. iyileştirdik. ama uzun süre geçmesine rağmen vahşiliğinden hiç bir şey kaybetmedi ve bir gün balkon kapısından uçup gitti.

diğeri de kertenkeleden büyük değişik bir sürüngendi. o ufak tefek bünyesine rağmen ellerini açıp bağırmasıyla bütün eve korku salardı.

değişik tecrübelerdi.
  • tekir görünümlü vaşaklarla bir çok kediseverin dahil olacabileceği yazarlardır. eskiden vardı bende, oradan biliyorum.
  • buna örnek kardeşimi gösterebilirim. hayır vahşi hayvan beslesem evin hali bu kadar olamaz.
  • ailem yıllarca bu eylemi beni besleyerek yapmıştır.
  • 8 yaşında kendini aslan sanan bir terrier besliyorum. büyük köpek gördümü dayanamıyor adam parçalayacak. zor tutuyorum. 3 leşi var.
    desem de inanmayın.
  • hindistan gibi ülkelerde listesi sayfalar doldurabilecek yazarlardır. youtube'a gidin, evinde aslan kaplan ne ararsan besleyenlerle dolu.

hadi şöyle bişeyi anlarız da, yine de biz soyalı börekleri kıymalı niyetine yerken bu sözde fakir ülkelerin insanları bu işi nasıl kotarıyor anlamış değilim, herhalde kuru fasulyeyle beslemiyorlar 200 kiloluk aslanı.
hesabın var mı? giriş yap