• ayırmaya gerek yoktur... evleneceğin kadınla eğlenemiyorsan bir sıkıntı vardır zaten.
  • turnusol kağıdı mı evladım bunlar?
    (bkz: ayırabilmek)
    (bkz: ayırt edebilmek)
  • bunu yapmak için öncelikle ilkel kordalı olmak lazım. her haltı yiyip namustan dem vurabiliyor olmak da lazım. tarih öncesi çağlara ait bir fosil de olunabilir
  • evlenmeyi anladım da eğlenmek nedir? neler eğlenmeye girer, sınırı nedir vs vs.
  • kısa test:

hoşlandığınız kadının önüne bişey atıp yerden almasını isteyin: dizlerini kırarak alırsa evlenilecek domalarak alırsa eğlenilecek kadındır."

şfy
  • eğlenemeyeceği kadınla evlenmek isteyenleri anlayamamak.
  • dün bu bokun laciverti olan başka bir başlığa alttaki yazıyı yazmıştım, direkt kopyala yapıştır yaptım.

başlığı açan aptala direk cevaptır.
    senin evlenilecek kız diye nitelendirdiğin kadınlar toplumsal baskı yaşar,
    sevmese de senin gibi gerizekalılarla bile evlenebilirler, bir öpücük bir sevişme tatmin bile etmeyen bir seks, hayatına mal olur. ömrü mutsuz geçer.
    senin eğlenilecek kız diye nitelendirdiklerin ise hayatına bakar, birey olarak yaşar, senin kendine hak görüp kadınlara hak görmediğin şeyleri tanımaz. kaza sonucu karşısına senin gibi bir gerizekalı çıksa da siktir eder rahatça. birşey yaşadım diye zorla evlenmez, doğru insan bulur isterse evlenir isterse evlenmez.
    senin gibi küçük beyinli toplum artıklarını da siklemez adam yerine koymaz.
    ömrü yalnız bile geçse mutlu olur.
    senin gibi düşünenlerin yeni yılda ölmesi dileklerimle,
    hoşçakal zihniyetine soktuğum.
  • zor olan bir durumdur.akisina bırakmak ,takmamak gerek.aksi takdirde eglenmeyi dun birakmis birisi ,evlenmeyi düşündüğünde ne yapacaksin?
  • geceden sirkeli suya basın.
  • kadını ortadan ikiye bölmeyi gerektirir.

mal mısınız la?
hesabın var mı? giriş yap