• ekşi sözlüğü forum, chat, arkadaşlık sitesi olarak kullanan bünyelerin garipsediği durumdur. ilginç, ben bekar bir erkek ( güzel bayanlara duyurulur ) olarak ekşi sözlüğü kutsal bilgi kaynağı olarak kullanıyorum. okuyorum, okutuyorum. yazıyor, zorla yazdırıyorum kimi zaman..

ironi yaptım yer misin ?

zögedit : nasıl bir götünden anlamadır ? nasıl bir rezilliktir bu ?
  • haber değeri taşımayan bir tespittir. normaldir yani. köpeğin insanı ısırmasıdır.

orospu çocuklarının ya da satılmış itlerin hatta dinci beyinsizlerin (bu üç grup zaten aynı) ekşi sözlükte yazar olması üstelik bunu her fırsatta dışarı vurmaları çok daha enteresandır. haber değeri taşıyan ve tartışılması gereken budur.
  • bu kişi ben oluyorum sanırım.
    evliyim ve elimin hamuru ile ekşide yazarım. itirazı olan buyursun gelsin.
    ....

bu zamanda hala bu zihniyet... evlendiysen öl en iyisi bu zaten, herşey sana yasak olmalı, herşeyde sınır olmalı.
    bize bu rezillikleri yaşatan bu zihniyettekiler zaten. kendi içlerinde sürekli fesatlık, çirkinlik olduğundan, zannediyorlar ki etraf da öyle. kendileri başı boş kadın gözlüyorlar belli ki, taciz edip rahatsız ediyorlar ki kendi eşlerine de kendi çirkinliğinde biri denk gelir diye korkuyorlar.
    senin için bozuk diye kadınlar kendini geri çekemez, çekmemelide...
    kendini geri çeken varsa da, kadınlığından utansın. daha doğrusu bireyliğinden.

(sen: bir bireyi değil bu zihniyetteki herkesi temsil ediyor, kimse 'direk' üstüne alınmasın)
  • birtakım muhafazakar ahlak terbiyecisini rahatsız eden durumdur.onlara göre erkek erkekliğini kadın da kadınlığını bilmelidir.evet çok demokratsınız.ekşide yazar olan kadın tecavüze uğramayı da hak etmiş midir bunlara göre çok merak ediyorum...
  • evli barklı bir erkek olarak, gayet doğal karşıladığım durum..
  • (bkz: süper anne) bilgisayarın üzerine dantel koymayan, çocuklarıyla arkadaş olabilecek bir kadındır kanımca. multiplayer oyunlardaki dostunuz:)
hesabın var mı? giriş yap