• türkiye'de hollanda'ya nazaran o kadar çok var ki bunlardan; tek fark hepsi gizli ibne... ibne lafından da asla hoşlanmam fakat bu durum bir eşcinsel olarak beni aşırı rahatsız ediyor. madem kadınlara ilgin yok, niye evlendin? hadi bir hata veya zorunluluk sonucu evlendin, niye boşanmıyorsun? boşanamıyorsun diyelim, niye bir kadının sana olan sadakatini hiçe sayıp ortamlarda göt yarrak peşine düşüyorsun. sorsalar gizli gay. gizli gay değilsin sen, gizli karaktersizsin. belki benim yaşında oğlun var, gelmiş benimle gönül eğlendirmeye çalışıyorsun utanmadan.
  • gayliğini gizlemek için evlenmis olabilir
  • evine gidersin, duvarda ya da dolapta çocuklarının fotoğrafları... eşiyle çekilmiş fotoğrafları... libidonu da düşürür, biraz da mecburiyetten, yüzeysel takılır çıkarsın.
    büyük konuşmayayım ama... sırf görüntü vermek için böyle bir duruma düşürmem kendimi!
    erkeklerden hoşlanıyorsam, neden bir kdınla evleneyim ve onu aldatayım ki!?
    biseksüelsem de birini artık "tercih" ederim.
  • en son yine benim yazdığım başlıkmış.
    başlıktaki bir önceki entrymde bahsettiğim kişiyle halâ yazışıyoruz arada. halâ arayışta o da. biriyle daha olmuş. tekrar görüşmek istiyor...

biriyle daha görüştük bugün. henüz tanışmadık ya da birbirimizi görmedik. fazlasıyla azgın ve istekli...

eeeyyyy hetero erkek ve kadınlar!..

herhangi bir hetero kadından daha istekli kendisi. bir yandan kendisine çekerken, bir yandan da uzaklaştırıyor bu hali...

halihazırda kendisi "koca" iken, kendisine "koca" olmamı istiyor.

neden evlenirsiniz ki ey kadın ve erkek geyler?..

toplum içerisinde iyi kamufle oluyorsunuz değil mi?
    tüm yükü "neden evlenmedin/evlenmiyorsun?" sorularına muhatap olan biz ve açık şekilde yaşayan geyler mi çekelim?
hesabın var mı? giriş yap