• evliligi bi anlasma gibi gorup, sadece yalniz kalmamak icin asik olmadigin biriyle yasamaya katlanmak...
  • kadınların insan olmadığı zanneden erkek sürüsünün doldurduğu başlıktır erkek kokabilir hem de çoğu hem de çok pis kadın da insan eh kokmasa iyi ama işte.. erkek horlar kız horlamayaydı iyiydi... osuruk başlı başına bir konu osurmayan insan mı var diye düşündürür kızların osurmasından yakınan adam evlendiği kadınla sevgiliyken osurmadığını düşünüyor heralde kendi deneyip bir yolunu icat etsin lütfen toptan kurtulalım madem . ha bu arada çok mide bulandırıcı bir konu daha var evlenmeden herkes okusa iyi olur kadınlar sıçıyor be!
  • ilk 15 gun hazirlanan sofralardan sonra peynir ekmeğe talim olmak

not: ekmegi gelirken siz alin.
  • gerçekten sevdiğiniz biriyle evlenirseniz aklınızdan geçmeyecek olanlardır. tabi ki sıkıntı olur, tartışma olur lakin insan kardeşiyle yeri geliyor tepişiyor sonunda bir gülümseme her şeyi unutturuyor. evlilik mide bulandırıcı detaylar taşımıyor sevgi, saygı ve güven varsa. meraba ben güzin abla lan.
  • yaşamak için bir sebebinizin olması. ve uğrunda ölünecek biri(leri)

tabii kimle evlendiğinize bağlı.
  • ayrılmamak için çocuk yapmak ve sonrasında çocuklar yüzünden ayrılamamak.
    çocuk yaparak evlilik kurtulmaz arkadaşım,
    nasıl sikko kafalar yaşıyorsunuz lan!!
  • biri sıçarken diğerinin de tuvalet içinde bulunabilmesi

abi napıyorsunuz siz
  • pek çoğu sadece evlenilen kişi ile ilgili olan detaylardır. mesela:

sen eğer sadece yazın bacaklarını alan bir kızla evlenirsen muhtemelen evlenince bacaklarını almaz.

ya da aynı şekilde horlayan bir adamla evlenirsen evet, evlenince de o adam horlar.

dişlerini fırçalama, ağız suyu kullanma alışkanlığı olmayan, dişlerinde çürükler olan, sigara içen bir kadın/erkekle evlenirsen sabahları ağzı kokar.

görücü usulüyle evlenmediyseniz bunları geçelim.

banyoda geçen şeyler de tamamen kişilikle alakalıdır. ben duş alırken kimse banyodaki tuvaleti kullanamaz ya da ben tuvaleti kullanacaksam kimse banyoya ayak basamaz.

eşim benim yanımda gaz çıkartmaz mesela, ya da ben onun yanında çıkartmam. çünkü taa çıkmaya başladığımız dönemden beri ben bu konuda dikkatli olmuşumdur. ya da mesela o bir kere geğirmiştir benim yanımda, ben de kibarca bunun çok ayıp olduğunu düşündüğümü söylemişimdir. ve evet ben evleneceğim kişiyi doğru seçtiğim için o benim bu düşünceme de saygı gösterir.

burda gelip eşleriniz hakkında atıp tutmanızı geçtim, yazdıklarınızı okudukça evliliğinizi öylesine yaptığınız düşüncesi oluşuyor bende, o evliliğe dair mide bulandırıcı bir detay oluyor haliyle de.
  • kokmuş çorapların sepet varken salona bırakılması sağa sola atılması
    tıraş sonrası lavaboyu kirli bırakmak
    bulaşık çıkarmak
    hizmet beklemek
    çamaşır makinesi çalışacakken kirli kıyafetleri vermeyip makina çalışınca kirli kıyafet çıkarmak vs.

benim annemin şikayetleri şimdilik bunlar.
  • sözlük yazarlarının genelde vur-kaç sevdiğini gösteren detaylaydır.bu ne len regl kokusumuş, ağdaymış böyle sebepmi olur.kimse dememişki aga benim apış aram leş gibi kokar, evlenince salarım yer içer yatarım.

ama yanında sıçma, işeme işine bende karşıyım.
hesabın var mı? giriş yap