• 0-3 yaş ideal diyorlar.

al bu da kaynak
  • bulunduğunuz yaşa göre değişkenlik gösterecek farktır. erkeğin yaşı büyük olacak şekilde 20'li yaşlarda fark max 3 - 4 olabilir, 30'lu yaşlarda fark 5 - 6 olabilir, 40'lı yaşlarda 7 - 8 ideal, 50' de sonra atış serbest :)
  • bence baya fazla olmalı çünkü erkek ve kadının prime yaşları çok farklı. mesel kadın 20 25 arası top yaparken, erkek iş güç askerlik parayi bulma araba alma falan derken 35inde top noktaya ulaşır.
  • kadın her zaman küçük olmak şartıyla 5 yaşa kadar gidebilir çünkü kadın erken çöker
  • kadın erken çöker efsanesini sallamayın. 30 da cortlayan çok adam var. 35 inde maddi durum erkekte toparlanır demeyin. 35 inde hala maaşla çalışan çok adam var. kadın erken olgunlaşıyor efsanesini yemeyin. çünkü toplum baskısından büyük davranmak zorunda kalan çok kadın gördük. ideal yaş farkı, yaşınıza en yakın yaş farkıdır.

ailelerinizin sosyoekonomik ve sosyokültürel düzeyi denkse, ikinizinde yaşam enerjisi üst düzeyse, aranızda elektriklenme varsa (tanrının işaret fişeğidir bu ) , yaşlar da benzerse (benzer geçmişleriniz varsa) evlenin gitsin.
    ----------------------------------------------------------------------------
    edit : imla

edit 2: maaş mevzusuna çok takılan olmuş. izninizle cevap vermek isterim. başlığı genel bir tarayınca inanılmaz yaş farkı istekleri gördüm erkekler tarafından. 35 inde maddi olarak hayatını oturttuğunu düşündüğü için hak olarak görmüşler. bunu bir genç kadın cinselliğini satın almaya indirgemişler. ama geldiği nokta gene maaşlı işle hayat sürdürme olunca, konu patlıyor tabiki. acundan örnek veriliyor. ama acun'un servetiyle kendisinin aynı değil. o adama gold digger uçar zaten. kaldı ki şeyma ile evliliği olağanüstü koşullarda bile 1 sene sürebildi kendisinin. boşandığında koştura koştura genç sevgili yapmadı mı bu kadın? sizin standart koşullarda ne kadar sürebilir ilişkiniz? hayal edemiyorum. neyse... kafası beyni çalışan, azimli her cinsiyet parayı elde eder 35 yaşında. bende 31 imde elde ettim finansal özgürlüğümü 10 sene yoğun çaba ile sürdü. çalışmasamda nakit akışı sağlayacak evredeyim çok şükür. evlenseydim genç yaşta bu noktaya gelemeyebilirdim. muhtemelen 20 yaşında kızlardada ileride böyle olacak. hele kız güzel ve taş gibiyse mankenlikte de deli para var yani. gene düşmez... bu bir joker değil yani. eee anacım zaten konu paraysa ve para kadın tarafından da elde edilebiliyorsa neyi masaya koyacaksınız ki o zaman? hadi genç kıza maddi imkanlar sağladınız diye kaldı diyelim, maddi konu çözülünce neden orda kalsın? veya daha güçlü bir adam şak diye elinizden alabilme ihtimali varsa, ki alabilir, genç kadın motivasyonunun ne anlamı var? o adam tarafından aşağılanmış hissetmeyecekmisiniz? bastım parayı aldım karını mevzusu olmayacak mı? işin gerçeği, para için size gelen, sizden para içinde rahat gider... demekki olay maddi değil talep gören bir erkek olmanızla alakalı. bunun içinde kendinizi geliştirmeniz lazım fiziken, ruhen, beynen falan... yüksek maddi standartların eş arayışıyla bir alakası yok bu arada. şahsi değer duygularıyla alakası var. ticaret yapan insanlar bunu çok iyi bilir. her cinsin akıllısı parayı elde edebilecek güçte. cinsel pazarı erkeğin 35 inde yükselmez maalesef. bu çok çok büyük bir aldatma. ancak 20 lerinde cinsel değeri yüksek erkekler bunu ileri yaşlarında koruyabilir. ben 20 lerimde hiç bir ileri yaşlı erkeğe ilgi duymadım. olmuyor çünkü öyle birşey. konu arzu olunca durum dengi dengine. 35 inde sihirli değnek deymiyor bir insana. yaşlı adamlarla sevişmek cinsel olarak sağlıklı çoğu kadının arzusu değil. tiksintisi maalesef. ben kadınım ve kadınları tanıyorum. yaşlıyla sevişecem, evlenecem, çocuk yapacam diye birbiriyle yarışan yok bilginiz olsun. bu ancak bu işi yapan bir kadına para ödemenizle alakalı. sizde zaten paranızla ilişki yaşamak istiyorsunuz. sorun yok.
  • kendilerine bırakın...
  • hiç bir önemi yoktur. önemli olan kafa denkliğidir. 2 kişi arasında sevgi ve saygı varsa, anlaşıyorlarsa gerisi teferruattır.
  • yaşa maşa kalsaydık yanmıştık. hocam isteyen yapıyor olay yaş değil asla
  • yoktur.
    uzatmaya gerek yok.
hesabın var mı? giriş yap