şükela:  tümü | bugün
  • c.tesi akşamki canlı yayında soyadı kısaltılarak evren mevlana diye anons edilmiş kişi.
  • kitleleri ardından sürükleyecek bir görüntüsünün olmamasına rağmen yine de sevimli ve şirin ve gırtlak yapısı ses anlamında çok iyi adaylardan biri. burcu güneş ve ışın karaca gibi yetişmiş bir ses olmasa da, gırtlak yapısı hakimiyetini belli ediyor.
  • sesi güzel, hali tavrı rahat, sahneye yakışan bir tip
  • pop yerine -ki kesinlikle pop soylemesin- bir bara kapagi atip jazz, blues ve dahi rock soylemesi taraftari oldugum insan sahsen. pop girtlagi yok ki kendisinde. kimse mi goremiyor bunu. teesuf ediyorum.
  • an itibariyle ordan çıkacak popstardan daha ünlü olmayı başarmış kişidir. yakında patlayacaktır bombası, armağan çağlayan'dan diziler ercan saatçi'den de kaset yapması kesin gözükmektedir, nitekim istese kendisiyle ilgili bu gece ki gibi bir program yapılamazdı. ha sesi bence güzel, ordan en son çıkması gerekenlerden de biriydi. yolu açık olsun...
  • unut sevme beni gibi kötü bir tercihi karizmasına yakıştıramadıgım şirin kız.
  • elenmesiyle birlikte vasıfsızları padişah yapmaya pek meraklı olan zevksiz kalabalığa küfürü bastığım, harikulade bir sese ve yoruma sahip kişi. jazz rock gırtlağına rağmen bir biz aşkı meleklerden çaldık söyleyişi var ki tadından yenmiyor. şarkılarından önümüzdeki haftalarda mahrum kalacağız ancak umarım bir elinden tutan olur da piyasadaki armutlara nal toplatır.
  • kendisine, pink'e benzetildigi soylendiginde, 'evet bana benzio biraz' cevabini vermis hatundur.. memleketimizin tombul bayanlarinin sempatisini kazanmistir..
  • pek pop star vasiıflarına sahip olmasa da yarısmadan en son elenmesi gereken insanlardan biri olan kisidir. mahalle arkadaslarının attıgı oylarla elenmeye direnis gösteren bi grup berbat sesli* * *insanların elenmemesi hepimizde hayal kırıklıgı uyandırmıstır. sesin diil de tamamen insanın ve fanatikliğin ön plana çıktığı bi yarışma da böle bi sonuc görmek pek de şaşırtıcı diil aslında.
  • elenme sebebinin son iki hafta üst üste sesine yakışmayan tarzda şarkılar seçmekten çok; 28.11.2003 tarihinde yapılan canlı yayın sırasında haldun dormen'in ısrarları sonucunda, daha önce bir gece klübünde çalıştığını beyan etmesi olduğunu düşündüğüm güzel sesli, sempatik yarışmacı. saç şekliyle, yürüyüşüyle türk halkının pek de alışık olmadığı bir tarzı benimseyen yarışmacının, güvenlik görevlisi olarak çalıştığı, çalıştığı yerin bir gece klübü olması; yarışmacının yarışma ile alakasız, gereksiz olan bu konuda haldun dormen'in ısrarlı sorularıyla konuşmaya zorlanması ve nihayetinde yaptığı beyanatlarla ve daha önce boynunda taşıdığı haç ile de gündeme gelmiş olması nedeniyle, ses kalitesi olarak eline su dökemeyecek bir takım kargaların bile yarışmaya devam ederken, kendisinin elenmesine sebep olmuştur.