339 entry daha
  • ilkoku neyse lise arkadaşlarını falan ararken arama sonuclarının sonuncusu yaran iletişme amaçlı site.

aranan: ahmet emin

sonuçlar:

...
    ...
    ...
    12.ahmet emin söylemez
    13.ahmet emin yılmaz
    14.ahmet emin tosun
    15. koray küleyin

koray küleyin ne lan? hatta koray küleyinin ilkokul arkadaşı vardır kesin buluşun aha orda adam.
  • albüm olayıyla hiçbir zaman görmediğiniz ve karede yer aldığınız fotoğrafları görebileceğiniz site.
  • insanların birbirlerine sürekli, causes adı altında mesajlar gönderdiği site.stop global warning, stop pkk terorism, vs.. tamam herkesten çok isteriz ama bunun güzellik yarışmasındaki dünya barışııı'ndan farkı yok ki?
  • milletin profilini incelerken biri acaip dikkatimi çekti, fotolarına baktım, en sevdiği filmleri inceledim, priorities in life quizindeki notunu notumla karşılaştırınca "acaba bunun karması kaç" diye meraklanıp iki saat karma aradım.geç saatlere kadar kalınmaması gerekir.
  • burda birine mesaj yazdıktan sonra ctrl+enter 'a basınca mesaj gitmiyor, uğraşmayın.
  • bugün öyle kızlar gördüm ki burda birşeyler yapmak zorunda hissettim kendimi ve kendimdfen utandım.voyeurweb tarzında soyunup kendilerini çekip albümlere koymuşlar.hepsinin profili dışarı açık. bunlar ya profosyonel, ya da erkeklere iyilik olsun diye soyunup dökünmüşler.tüm fotolara baktım.birikisine mesaj attım memeler süper falan diye yarın belli olur renkleri.yaptığımdan pişmanım ama yine olsa yine yaparım.
  • toplam profil sayısının üçte birinin feyk olduğunu düşünüyorum.
    o kadar daş kız yanıyor olamaz.
  • fake hesap aldım burdan.şu an 350 arkadaşım var.hiçbiri 1 kez bile gördüğüm biri değil.

asıl nokta şu, bu 350 kişinin en az 200ü de aynı şekilde fake kişidir kesin.böyle bişi işte.
  • takip edilen listesi diye bişey var bunda, zamanında markafoniyi takip etmişim. artık o kadar çok spam yolluyor ki girip kapatayım dedim.

abi yok böyle bişi ya, bildiğin yok evet. takip ettiğim sayfaları takipten vazgeçme seçeneği yok iyi mi.
5296 entry daha
hesabın var mı? giriş yap