şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle format diyecek arkadaşa selamlar olsun.
    esas başlık facebook'ta üniversite diplomalarımızı paylaşıyoruz kampanyası olacaktı fakat karakter sınırına takıldı.
    haziran'da seçim yaklaşırken diploması olduğu şüpheli bir şahıs başkan adayı malumunuz. bir farkındalık yaratmak amacı ile insanları sosyal mecralarda diplomalarımızı (tabii ki tc kimlik no gibi özel bilgiler saklanarak) paylaşma kampanyası başlatılması gerektiğini düşünüyorum.
    bu konuda yazarların desteğini bekliyorum.
    ek not: pisa testinde neden başarısız olduğumuzun kanıtları da geldi. sanki biz diploma numaranızı, tc kimlik numaranızı falan paylaşın dedik. mustafa yılmaz 2015 yıldız teknik üniversitesi makine mühendisliği bilgisine ulaşamayan dolandırıcı varsa zaten bu mesleği bıraksın
  • katıldığım önerme. tabi bunun sadece face'te kısıtlı kalmamasını tercih ederim. örneğin benim face listemde hiçbir akpli yok. twitter'ımda ise zaten 3-5 insan var. ama yeterince insan bunu paylaşırsa elbet iyi bir akım olarak tüm akplilerin gözüne gözüne batacaktır.
  • paylaşın paylaşın bir süre sonra sahtesiyle işe girildiğini gördüğünüzde tüh ne bok yedim lan ben demeyin ama üzülürüm bak.
    dolandırıcılara fırsat gibi kampanya.
  • desteklediğim kampanya.
  • desteklenebilecek kampanya.
  • facebook mu kaldı lan dediğim kampanya.
  • facebook skandalı üstüne bunu yaparsan o diplomayı boşa almışsın demektir.

(bkz: facebook diploma skandalı)
  • sadece facebook uzerinden degil su gunlerde daha populer mecralarda da paylasilmasi gerekli dedigim kampanya.
    (bkz: +1)
  • diploma mevzusunu gündeme getirmek için güzel bir kampanya olabilir. ancak facebook'umu çoktaan kapattığım için katılamiyciğim.