• paylaşın paylaşın bir süre sonra sahtesiyle işe girildiğini gördüğünüzde tüh ne bok yedim lan ben demeyin ama üzülürüm bak.
    dolandırıcılara fırsat gibi kampanya.
  • desteklenebilecek kampanya.
  • diploma mevzusunu gündeme getirmek için güzel bir kampanya olabilir. ancak facebook'umu çoktaan kapattığım için katılamiyciğim.
  • diploma paylaşmak yerine, üniversiteden arkadaşlarını tagleyerek bir kampanya başlatılabilir.

facebook olmadı twitter’da menşınlaşıldı, o da olumlu.
  • anne babalar halen daha facebook kullandığı için doğru mecradır. farkındalık yaratabilir.
  • desteklediğim kampanyadır. hatta beraberinde kimliğinizin ön ve arkadan fotoğrafını da çekip koyun ki kimlik hırsızlığı konusunda kimseye zorluk çıkmasın.
  • --- spoiler ---

liseyi robert kolej’de edebiyat kolunda okuyan ecevit, 1944’te bu okulu bitirdi. önce ankara üniversitesi’ne, sonra da dil tarih coğrafya fakültesi’ne kayıt yaptırdı. hintfelsefesiyle ve doğu mistizmiyle ilgileniyordu.

1944’te basın yayın genel müdürlüğü’nde çevirmen olarak başladığı çalışma hayatına, 1946’da londra’daki elçilikte türk basın ateşeliği katibi olarak devam etti. bu sırada da londra üniversitesi’ne kayıt yaptırmıştı, burada ingiliz dili ve edebiyatı, sanskritçe, bengalce ve sanat tarihi üzerine eğitim aldı ancak eğitimini tamamlamadı.
    --- spoiler ---
    üzüleceği söylenen ecevit'in eğitim gecmişi...
  • çok ihtiyaç olursa destek verebileceğim kampanyadır.
  • zaman israfı olan kampanyadır. amacınızı anlıyorum ama hedefine ulaşmayacak cılız kalacaktır. zamanımızı daha isabetli faaliyetlere ayırmamız gerek. twitter en pratik alan mesela bu konuda. #tamam'ı gördük, dünyayı salladı, şimdi de #diplomanıgösterrte diyelim, onu push edelim (bkz: plaza dili ve edebiyatı), bizim ispat etmemiz gereken birşey yok ki.
  • desteklenmesi gereken mantıklı kampanyadır.

hiç öyle işe yaramaz, boşuna zaman kaybı filan demeyin, meme kanserine dikkat çekmek için ne gibi emareler kullanıldığı hepimizin malumu.

amaç farkındalık yaratmaksa bir kişinin fikrini bile değiştirse başarılı olmuş ve amacına ulaşmış sayılır.

katılacaksanız katılın, katılmayacaksanız b.k atıp insanların aklını bulandırmayın. herkes bir birey sonuçta kendi kararını kendi verir metazori yok.
hesabın var mı? giriş yap