• yil saniyorum 2006. yaprak dokumu dizisi yeni yeni un salmis, fahriye evcen de gozde o siralar. part-time bir yerde calisiyorum, ise gitmek icin 16 kadikoy-pendik otobusune biniyordum genelde. bir gun yine 16'ya bindim. otobus neredeyse bos. toplasan 10 kisi ya var ya yokuz. iki uc kadin, fahriye evcen'e ilgi gosteriyor. ben diziyi izlemedigim icin jeton bende gec dustu. sasirdim ulan bu hatunun 16'da ne isi var diye.

neyse, ben gozlerimle gordum, o donem gayet guzel bir kadindi. televizyondaki halinden cok daha guzeldi. otobusteki insanlarin ilgisine karsi cok mutevazi ve saygili bir sekilde karsilik verdigini hatirliyorum. daha sonra caddebostan taraflarinda sofore inecegi yeri danisarak indi. saniyorum almanya'da turkiye'ye yeni donmustu, ondan dolayi pek bilmiyordu istanbul'u...

kisacasi sonradan nasil oldu bilmiyorum ama gayet guzel, zarif ve kibardi.
  • fotoğraflarında estetik etkisi yaratan photoshoplar yoksa; burnu düzeltilmiş, yanak yağ yastıkları alınmış, elmacık kemiği ve dudaklar doldurulmuş, çene ucu sivriltilmiş, göz altı torbaları alınıp ışık dolgusu yapılmış ve çene kemiğini çevreleyen yağlar alınarak çene bölgesine keskin bir hat verilmiş. ayrıca kaşlarını alma tarzı değişmiş ve artık çok daha profesyonel makyözlerle çalışıyor. haa bu kadar işlemi yapıp hala güzel denemeyecek kadınlar var ama şimdi siz karar verin fahriye mi güzel yoksa plastik cerrahları ve makyözleri mi çok başarılı?
  • oh be. sonunda dillendirildiğini gördüğüm sav. yıllardır arkadaş ortamlarında bunu iddia edip destekçi bulamamıştım.
  • doğru önermedir. sadece ses tonu bile önermeyi desteklemeye yeter. nasıl bağırıyordu öyle yahu yaprak dökümünde. diziyi izlememiştim ama benim bile aklıma kazınmış.
  • evet mi demis?
  • böyle fesat basliklardan hoslanmiyorum, ama bana da yazilanlarin aynisi oldugundan yaziyorum.

ben bu kadini en son yaprak dökümünün reklaminda görmüstüm. gecen yaz bir haber sitesinde bir resmini gördüm "aa ne güzel kadin, kim acaba?" dedim ve fahriye evcen oldugunu okudum, ben sok. türkiye'ye geldim, koton'un reklaminda gördüm, anneme "aa ne güzel kadin." dedim, o da fahriye evcen dedi. ben yine sok.

valla fahriye evcen cirkin degil, ama ben de mal degilim. yüzüne ne yaptirdiysa tebrik ediyorum. zaten güzeldi, estetikle iyice belirginlestirmis.
  • doğrudur zira onu meşhur eden dolayısıyla bu başlığın açılmasını sağlayanoya aydoğana vefasızlık yapmıştır. cenazeye bile gitmedi diyen de var
hesabın var mı? giriş yap