• “yekpare tutuculuk sizi muhafazakarlığa götürür.”
  • '...akademik mastürbasyon...'
  • hoca eroin üzerine okuduğu bi kitabı anlatıyodu. kızın biri çıktı dedi ki hocam bu hangi kitap bende okumayı çok isterim. hoca böle hıh yaptı gülmemek için kendini zor tuttu ve dedi ki şimdi canım japonca bi kitap bu anlayabileceğini sanmıyorum, ayrıca gençler şimdi bakın sınıfınıza güzeller yakışıklılar var ama onlar mezun olunca beş para etmicek. nerde zeki çalışkan adam var onlar tam evlenmelik adam olcaklar. unutmayın bunu şimdiden ona göre seçimlerinizi yapın :) hala düşünüyorum hangi gruba dahilim acaba diye ;)
  • üçüncü sınıfın ikinci döneminde, üç senedir dersimize giren bir hocanın:
    “sen yatay geçişle mi geldin?” diye sorması.
  • proje hocamdan, mezun olduğumda duyduğum söz; “senin bir tarzın var zaten…”

nasıl gururlanmıştım…

sonrasında içimden, “ulen madem böyle düşünüyorsunuz da beni neden zorlayıp dellendiriyorsunuz?” diye de geçirmiştim tabii :))
  • "çok yaramaz bir çocuksun" üniversitenin ikinci senesi duymuştum* b ile geçtim severim calculus hocamı.
  • hayat, sonu görünmeyen yol gibidir. geriye dönüp baktığında ne kadar kısa olduğunu anlarsın
  • lisans 1. sınıfta ilk kez dersimize giren yeni bir hoca kendini sınıfa tanıtırken çocuğum yok size baktıkça da yapasım gelmiyor demişti. acayip kıl olmuştum daha tanımıyor etmiyor bizi. ilk izlenim nasıl kötü bırakılır sayesinde öğrendim
  • demek istemeyeceksin, diyeceksin.

doç. dr. adnan kan. şimdi prof olmuş.
  • ya şimdi yazın ya da yazın.
hesabın var mı? giriş yap