• çekimleri ayvalık'ın küçükköy mahallesinde yapılmaktadır.
  • fox tv'de az önce denk geldiğim, ilk bölümü yayınlanan yeni dizi. ilk sahne 2002'de geçmekte ve sokakta dev gibi nissan juke parıl parıl parlıyor. bildiğim kadarıyla nissan juke 2010'da piyasaya sürülmüş. az dikkat yahu.
    ilk sahne 90'lar değil 2002 imiş; bilgilendirme için çok zekiyim e teşekkürler.
  • ilk on dakikalık izlenimlerime göre bu dizi patlar.müzikler,kadro vs.tutmuştur en azından ben tuttum.
  • uğur yücel'e bu tarz roller çok yakışıyor gerçekten. hayatta dikiş tutturamamış, asi , özgürlüğünü her şeyin önüne koyan, biraz muzip biraz filozof tipolojiyi çok iyi canlandıran sayılı türk aktörden biridir büyük ihtimalle. bu dizide çok sıcak samimi başladı. umarım bütün türk dizilerinin başına gelen sündürdükçe sündürmek suretiyle piç etme olayı başlarına gelmez de izleyebileceğimiz samimi aile dizisi boşluğu dolmuş olur*
  • ugur yucel e bayilirim. benim favorimdir. onun kadar rolune girebilen bir adam gormedim. hayranlikla izler ve her seferinde bir kez daha hayran olurum.

filmde hic bir sey yoksa bile, sadece sanat icin bile seyredilir.
  • kolon kanseri hastalarını ve yakınlarını yıkan dizidir. kanser ve diğer ağır hastalıkların dizilerde işlenişi konusunda bir etik kod oluşmalı.
  • resmen samim'in paralel evrendeki hali gibi... özlemişim çok o doğal oyunculuğunu.
    aziz de var çok sevindim. keşke şebnem bozoklu da olsaydı.

bir tek survivor çocuk pek olmamış.

tutsun dediğim, dilediğim dizidir.

en fazla 2 sezon sürer bence, uğur yücel öyle uzun sezonları sevmez.

senaryoyu da ulan istanbul'un ekibi yazmış zaten.
  • "efkar" isimli hatuna bayıldığım yeni fox dizisi.
    çok alakasız bir karakteri niye böyle sağlam yaptınız yahu:)
  • efkar adındaki 90 küsürlü uğur yücel'in yanında çok bayağı olmuş.yani olmamış.
  • vasat kalitede başladı ama meyhane sahnesindeki diyaloglar durumu toparladı.
    (bkz: dünyayı utanmak kurtaracak)
hesabın var mı? giriş yap