şükela:  tümü | bugün
 • her türlü uzvu uzayan adamin türkcedeki cevirisi lastik adam idi. adi red'di.kolu bacagi uzardi.yanginlar esnasinda yüksek katlarda mahsur kalanlarin atlamasi icin yere gerilirdi.
  dordüncü eleman bu red'in karisi sue idi.bu hatun ki$i de gorünmez olma yetenegine sahipti.ayrica ce$it ce$it manyetik güc alanlari yaratabiliyordu.
  ayrica ate$ adamin adi johnny olmakla beraber bu $ahis sue'nin erkek karde$iydi.
  en büyük dü$manlari(ve yenildikleri) galaxus idi.
 • marvel'in turkiye'de conan serisinden sonra en cok tutulan cizgi romanlarindan biri .

  "muhtesem dortlu" olarak da bilinir .

  bir ara adi yaratik (the thing) olan ben grim yerine di$i hulk (bilmiorum orj.), gorunmez kiz (invisible woman) olan susan richards yerine de medusa gecmi$ti .

  susan richards'in oglu olan franklin richards, anne ve babasinin normal olmamalari nedeniyle tam olarak ne olduklari anla$ilamayan guclere sahiptir .

  en azili du$manlari dr doom'dur .
 • ricards ailesi ve ahbabları the thing'in maceralarını konu alan çizgiroman. bu 4lu bir uzay araştırması sırasında kozmik ışınlara(!) maruz kalmış ve şekil olmuşlardır. bir zamanlar star'da çıkan çizgi film'inde human torch yerine osuruktan bir robot konmuş çocukar kandırılmıştır.
  ayrıca her ne kadar 4'lü olsalar da sık sık birileri gelip geçmiş, aileyi büyütmüştür. franklin'in görünmez olabilme astral seyahat etme ve daha bilinmeyen birçok garip özelliği vardır.(bkz: mutant factor)
 • wolverinein bir macerasinda klasik dörtlünün yerini wolverine, spider man, ghostrider ve hulk'tan oluşan bir dörtlü almıştır...
  ayrica (bkz: human torch)
 • kadın görünmezdir. grubun lideri ve kadının sevgilisi elastiktir. bi denyo ateştendir diger denyo da tam öküzdür, taştandır.
 • fantastic four'un sinema uyarlamasında elastik abimizi mcgyverdan tanıdıgımız richard dean anderson canlandıracakmıs...http://www.cizgiroman.gen.tr/haber.asp
 • aslinda bunlarin olayı uzaya cikip orda gama isinlarina maruz kalmalarindandir. netekim tasa donusen en talihsizidir ama kodumudu oturtur onun için yuzune "vaah vaah ne talhsizsin sen" denmemelidir. kadin olan gorunmez olmakla birlikte tas gibidir ama dediim gibi gercekten tas olan ve kodumu oturtan bi tanidigi vardir onun icin bulasmamalidir...
 • (bkz: fantastic four)
  reed richards-susan richards kari kocadir human torchda susan richardsin erkek kardesidir.

  franklin adli bucurun(kendisi çiftin çocukları olmaktadır) telekinesis pyroknesis gibi mevcudiyeti mutlak surette geni$leyen guclere sahiptir.
 • çoklu kahraman guruplarına en klasik ve iyi bir örnek. hatta bunlardan sonra gurup takılan kahramanlar bayaa türedi. spider-man amazing friends,x-men,vs..vs..
hesabın var mı? giriş yap