şükela:  tümü | bugün
  • "fatih altaylı'nın macbook air kamerasının bantlı olması" olacaktı fakat karakter sınırına takıldım.

evet, teke tek izlerken fark ettiğim bir durum.

buradan bakabilirsiniz. şaşırtıcı bir durumdur. açıklama bekliyoruz...
  • neyin açıklamasını bekliyorsun anlamadım ki? ulan çoğu insan yapıyor bunu. herkesinde kendine göre bir sebebi var bunu yapmasında. açmış olmak için başlık açmayın ulan.
  • gayet açık bir durum.karşı tarafın kamerasını yönlendirebilme ihtimaline karşı özel hayatını riske etmemek için önlem almıştır.neticede hiçbirimiz laptopla işimiz bitince ekran kısmını aşağı indirmiyoruz.
    tabi sohbet sitelerinden düşürdüğü hatunlarla skype üzerinden görüşüyor olma ihtimali de var.
  • bir aralar benim aklımı da meşgul eden bir paranoyanın belirtisi.
    aynen öyle bir kablo bandıyla bantlamıştım.
    biri beni izler mi diye düşünmeye başladığınız an kendinizi iyice bir kontrol edin, yolunda gitmeyen bir şeyler var mı diye bakın. çünkü şimdi düşündüğüm zaman, kim beni niye izlemeye kalksın; hem izleseler ne olacak ki.
    olsa olsa mastürbasyon yaparken sikimi görürler.
  • telefonun ön kamerası bantsız ama. yemişim böyle önlemi.
  • benim gördüklerimi görseniz bırakın bantlamayı laptop kapağını açamazsınız.

o yüzden normal karşıladığım olay.

hala daha pc kameranız bantlı veya kapalı değilseniz beni arayın yiğitlerim sizi mutlaka tanımak istiyorum bu ne cesaret.

edit: çok sayıda mesaj aldım buradan açıklayayım. bir zamanlar blogtv adında bir internet sitesi vardı. bilenler bilir bu sitede 15 16 yaşlarında bir çocuk canlı yayında insanların kameralarını nasıl hacklediğini ve bize neler yapabileceğini göstermişti. tabi canlı yayın sırasında sevgilisi ile film izleyenler, çıplak gezenler, başka şeyler yapanları da göstermişti bizlere.

15 16 yaşlarında bir çocuk bunları yapabiliyorsa ki çok basit bir olaydı bu, daha büyükleri neler yapmaz.
  • kendisine göre sebepleri vardır. ancak ben bantlamam, yiğidin malı meydandadır!