• "fatih altaylı'nın macbook air kamerasının bantlı olması" olacaktı fakat karakter sınırına takıldım.

evet, teke tek izlerken fark ettiğim bir durum.

buradan bakabilirsiniz. şaşırtıcı bir durumdur. açıklama bekliyoruz...
  • neyin açıklamasını bekliyorsun anlamadım ki? ulan çoğu insan yapıyor bunu. herkesinde kendine göre bir sebebi var bunu yapmasında. açmış olmak için başlık açmayın ulan.
  • gayet açık bir durum.karşı tarafın kamerasını yönlendirebilme ihtimaline karşı özel hayatını riske etmemek için önlem almıştır.neticede hiçbirimiz laptopla işimiz bitince ekran kısmını aşağı indirmiyoruz.
    tabi sohbet sitelerinden düşürdüğü hatunlarla skype üzerinden görüşüyor olma ihtimali de var.
  • bir aralar benim aklımı da meşgul eden bir paranoyanın belirtisi.
    aynen öyle bir kablo bandıyla bantlamıştım.
    biri beni izler mi diye düşünmeye başladığınız an kendinizi iyice bir kontrol edin, yolunda gitmeyen bir şeyler var mı diye bakın. çünkü şimdi düşündüğüm zaman, kim beni niye izlemeye kalksın; hem izleseler ne olacak ki.
    olsa olsa mastürbasyon yaparken s---- görürler.
  • bilgisayar masasının üzerinde duran telefonun kamerasına pena koyan biri olarak normal karşıladığım durum.koskoca zuckerberg bile yapıyor bunu fatih altaylı niye yapmasın?
  • telefonun ön kamerası bantsız ama. yemişim böyle önlemi.
  • project prısm e bakabilirsiniz(2012-13 gibi ifsa edilmisti.)tum sosyal medyalarda vb yerlerde telefonunuz ve pclerde kamera,mic vb seylere erisim izni veriyorsunuz.

(tabi sirketler itiraz etti ama ... bilemeyiz)
    cıa,nsa,fbı vb yerlerdr yuksek kidemde calisan birisi bir projeyi bos yere ifsa etmez.
hesabın var mı? giriş yap