• 10 kisi oynayan takiminda falcao sakatlaninca yaklasik 5 dakika takimini 9 kisi oynatmistir. boyle amatorluk amator kumede bile yapilmaz.
  • yalandan ağlamayı bıraksın takımı niye 9 kişi oynatıp, neden gol yediğinin açıklamasını yapsın.
  • nerede kalmıştık?

14 haziran 2020 çaykur rizespor galatasaray maçı>> 2-0
    21 haziran 2020 galatasaray gaziantep fk maçı >>> 3-3 ( 3-1'den)

şampiyonluk da elden gittiğine göre sezon sonu kaçacak göreceksiniz.
  • fatih abi seni severim, her galatasaray'li da seni sever eminim ama artık sen bıktım, yıldım.

her zaman seni eleştirdim, devam da edecegim. sen futbolu unuttun, çağın gerisinde kaldın, torpilcilik - evlatcilikla birseyler yapmaya çalışıyorsun ama olmuyor.

selçuk falan girmeyeceğim o konulara herkes yazdı zaten. cevap ver allahaskina bu takım ne oynuyor? sana önceden de dedim, muslera olmasa sen bir hiçsin. her maç seni o kurtardı.

senin zamanında altyapı nedir unuttuk. mecburiyetten oynattigin ozan kabak harici ne gördük? o da senin zamanının oyuncusu değil bi de o ayrı.

gomis sırf senin transferin değil diye yolladın, gittin 13 e diagne, 4 e mitroglu aldın. emre akbaba gibi adama 10 milyon euro verdirdin. bu paralar senden çıksaydı verir miydin acaba?
  • türk futbolu şu terbiyesiz ağlak heriften temizlendiği gün herkese bira ısmarlayacağım.
    ağlamadan duramayan ekşimiş suratlı insan.
  • türk futbol tarihinin en başarılı ve bu sebeple en çok kıskanılan insanı. yıllardır üst üste koyup göt etmediği rakip, yetkili, siyasi kalmadı. bu sezon ise top tüfek işi
    şansa bırakmıyorlar. ölene kadar seninleyiz.
  • ulke futbolu kendisinin, ulke de malum kisinin gidisiyle rahatlayacaktir.
  • bütün numarasının taraftarın iç sahada yarattığı baskı olduğu ortaya çıkan teknik direktör. o da ligdeki dandik takımlara karşı hakemi baskı altına olarak oluyor zaten, şl'de aynı taraftar varken çıkan sonuçları görüyoruz.

bülent yıldırım ve serkan çınar'ı arıyormuş, ne güzeldi di mi 30 dakika takımına faul çalınmaması, adamın ayağı kırıldı diye faul bile olmayan pozisyonda rakibe kırmızı çıkması, uyduruk pozisyonlara penaltı çalınması. onları yapan hakemler namuslu, kuralı uygulayan hakem namussuz.
  • 2 haftadir acik acik futbol oyun kurallari'nin kendi takimina uygulanmamasi gerektigini soyleyen , hakem oyun kurali uyguladi diye sinirlenen, belescilige alismis teknikdirektor
  • gelmiş gene akbabalar. güneş balçıkla sıvanmaz.
hesabın var mı? giriş yap