• (bkz: selahattin dayının askerleriyiz)

olayın nasıl yaşandığını hepimiz çok iyi biliyoruz gençler fazla şaapmayın.
  • fatih terim tarafından önce yumruklanan, sonra da tokatlanan kebapçının hayal dünyasına ait, beyin hücrelerinin içler acısı durumunu ortaya koyup ve terim'in verdiği hasarı da gözler önüne seren fantastik bir beyanı.

(bkz: dayak bağımlısı olmak)
  • terim susuyor diye ortalığı boş bulan bir hanzonun demecidir. dövme işinin aslı tam tersidir.

kaynak 1
    kaynak 2

şimdi de karı gibi dedikodu yaptığı için genel kurul üyeliğinden çıkarılıyor. az ötede ciyaklayabilir bundan sonra.
  • fatih terim'i hic sevmem ama bunu az dövmüş.
  • ayakların kıçına vura vura bu yaşta iyi depardı be fatih hoca, futbolcuyken bu kadar koşmamışsındır.

aklıma geldi, güldürdün yine tatlı cadı lakaplı çakma kabadayı seni.

ahahhahsghgshg
  • terim kuşlara çok fena koymuş belli.
  • öyle bir hız çağına denk geldik ki iki satır yazıyı bile okuyamıyoruz.

ifadelerinde açıkça, ülkede işini en iyi yapan çomar statüsündeki kişisine karşı fiske bile vuramamış, sonrasında reklamı olsun diye abuk subuk açıklamalar yapmış vasat çomarın absürt beyanı.
  • öyle böyle dedik ama bu da kolpaymış. terim bildiğin pataklamış herifi de bu adam ne ara tff yedek bilmemne üyesi oldu?
  • " buradan kamuoyuna söz veriyorum;gördüğüm yerde dövecektim ama o kadar korkmuş ki, bu korku ona yeter. artık görürsem dövmeyeceğim. korkmasına gerek yok. alaçatı'ya gelebilir. araya ortak tanıdıklarımızı sokmasına da gerek yok. korkma hoca efendi senin cezanı mekânımı bastığında verdim" hahahah dayı sen nasıl bi kralsın ya.
  • seviyesiz bir adamın demeci. bir beşiktaşlı olarak ben şu an fatih terim'i savunuyorum, çünkü bu olayda terim'i haklı görüyorum. bu nedir ya, ergen gibi laf sokup üste çıkmaya çalışmalar allah aşkına? senin sıfatına tüküreyim be adam, ettiğin lafa, düştüğün seviyeye bak.

ilkokul bebeleri gibi laf sokmuş ya, bir de bu adamı gral reyis diye ilan edip ortalığı kızıştırmayın amk. sizler de az değilsiniz yemin ediyorum.

gerizekalı zannediyor ki adam korkuyor, fatih terim ciddiye almıyor olay bu. ben de olsam sikime takmazdım adamın tipi fukara ponçiği gibi allah aşkına.
hesabın var mı? giriş yap