• zenginlik başka şey. sen ben olsak ölürüz amk
  • kızı tarafından tedavisine devam edildiği açıklanmıştır.
    iyileşen albayrakın oğluymuş.
    en kısa zamanda terimin ve tüm hastaların da iyileşmesi dileğiyle.

twitter
  • fatih terim'in, "koronavirüs oldum" şeklinde kamuoyuna yalan söylemesini gerektirecek ne var acaba? iyice deli ettiniz kendinizi mal değneği dangalaklar.

edit: kaynağı bile doğru düzgün belirli olmayan bir haberi aileler, kulüp, avukat vs. yalanladı ancak sanki fatih terim, "5. günde iyileştim" tarzı bir açıklama yapmış gibi davranan, yazan tipler mesaj atmasın çünkü bilinçli orospu çocukluğuna tahammül edemiyorum.
  • geçmiş olsun, darısı tüm hastaların başına dediğim.
  • adam ölse "ilgi çekmek için yaptı, 2 gün sonra dirilir." diyebilecek orul orul o. çocukları var sözlükte.

siz şu sözlükte bile ilgi çekmek için ailenizi, ananızı, bacınızı, onurunuzu kullanabilirsiniz. ama türkiye'nin en büyük takımında bütün başarıları yakalamış, taraftarın sevgilisi olmuş, kulübün en büyük 2-3 efsanesinden biri olan fatih terim sırf federasyona ders vermek için kızını ağlatmaz. sizin gibi hastalıklı insanlar virüs nedeniyle ölür umarım. kötülükten başka bi şey değil içiniz.
  • yalanlanmış, gerçek olmayan haberdir. ama millet kafayı yemiş net bir şekilde. adamlar fatih terim'in test sonucu hakkında yalan söylediğini düşünüyor. yazık ya acıdım cidden. oğlum böyle bir şey olabilir mi? siz nasıl salak insanlarsınız? bütün dünyanız sizin futboldan mı ibaret? hala çocuk gibi didişiyorsunuz. aklı başında, erişkin birisi böyle bir şey yapamaz. yapamaz yahu.
  • 4 arkadaşım yakalandı bu merete, birisi eşine , birisi hem eşine hem çocuğuna bulaştırdı. (ya da onlardan ona bulaşmıştır bilmiyoruz) 7'si de evde tedavi oldu. en yaşlısı 50 yasında.

çocuk 38 derece ateş ve öksürükle 2 günde iyileşti. hanimlardan biri aynı şekilde, diğeri 3.günde, hiç yatmadılar.

beyler daha ağır geçirdi, biri 150 kg olmasına karşın hastanelik olmadı, testten sonra hemen evde karantinaya girdi ama zaten hanıma bulaşmış, 7.gün iyileşmişti, ama karı koca karantinaya devam ediyorlar.

diğeri 4.gün yürüyüşe çıktı, iyileşti ama karantinasına devam ediyor. çocuklardan birinde belirti vardı diğerinde yoktu, çocuklara test yapmadılar.

50 yaşındaki ağır geçirdi, 3 gün full yatak, takip eden 3 gün evin içinde sınırlı dolaşarak, 8.gün öksürükleri bitmişti, teste gitmesine gerek olmadığını sosylediler.

hocanın 5 günde iyileşmesi gerekirdi ama yaş var tabi, umarım bir haftayı geçmeyecektir.
  • yani anladığımı kadarıyla sözlük sığırlarının fikri şu:

ertelenmeyen gs-bjk maçından ötürü virüs kapmış gibi yapılacak, böyle bir algı yönetilecek, federasyon ve diğer unsurlar karşısında kamuoyu yapılmış olacak. bak biz demiştik demek için öyle bir tiyatro yapılmış yani. süper çok mantıklı.

bu tiyatroyu düzenleyen adamlar şunu yapmıyor mesela. bjk maçı sonrasındaki bir kaç gün içinde bunu açıklayalım da daha inandırıcı olsun demiyor, maçtan günler sonra virüs bulaştığını açıklıyor.

yada enfekte olduktan 5 gün sonra 66 yaşındaki adam iyileşmez, yalan ortaya çıkar demiyor, 5. gün iyileşti haberini salıyorlar.

tebrikler sözlük sığırları. herkes aptal bi siz akıllısınız amk. ödül olarak bir fatih terim şampiyonluğu daha görmeye hak kazandınız.
  • 1. fatih terim hastalığını 6 gün önce açıkladı ayın 23'ü rakam küçük gözüksün diye sinsice başlık eksiltilerek açılmış.

2. resmi açıklamaya göre 105 kişi iyileşmiş. resmi açıklamalara göre vaka sayısı 100'ün üzerine fatih terim hastalık açıklaması yapmadan 5 gün önce çıkmıştı. bu veriye göre iyileşen 105 kişiden en uzun sürede iyileşen kişi 11 günde iyileşmiş olur. belki bi kısmı 5-6 gün, bi kısmı da daha kısa sürede iyileşmiş olabilir.
  • ben fatih terim olsam ve algi yaratmak icin yalandan covid 19 virusune yalalandim desem 5 gun sonra iyilestim demem. 14 günün gecmesini beklerim. inandiriclik acisindan. cidden bunu akil edemeyecek kadar mi gerizekalisiniz. akil var mantik var. ama millete linc edecek adam lazim. evde otur otur sıkıldı herkes.
hesabın var mı? giriş yap