• covid-19 demedim, covid-18 dedim.
  • yine bir sürü beyinsizi ortaya çıkarmış kesinleşmemiş haber. ölmesini bekliyorlardı heralde ki hayalkırıklığına uğradılar. fatih terim’in hastalığının yalan olduğuna inanmak ezikliği, hazımsızlığı, fanatikliği geçtim bildiğin ileri derecede gerizekalılık. ülkemizde de tarlaları var maalesef.
  • adamın kronik hiç bir rahatsızlığı olmaması ve sporcu olması yüzünden iyileşmiş olabilir mi sayın çok bilmiş dingiller. adamın iyileştiğine üzülen hıyarlar var ya
  • fatih terim’i sevmem ama bir insan olarak hasta olmasına da çok üzüldüm. kızının instagramdan yaptığı açıklamaya göre, iyileşmesi yönünde çıkan haberler maalesef gerçek değilmiş. en kısa zamanda şifa bulur umarım.
  • ‘ne şaşırdık mı? hayır. hasta olmayan kişi iyileşir mi ulen! ?

ne demiş ziya paşa;
    âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz
    şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde

bilmediğimiz adammısın.
  • bi insanı böyle bi hastalığı kullanmakla suçlama düşmanığını asla anlayamiycam. twitter'da vs. gördüğüm kadarıyla ailenin diğer fertleri de karantina kurallarına uymamakla suçlanıp, test yaptırmamakla sorgulanıyo. insanlar amiyane tabirle demeye getiriyolar ki hoca ayak yapıyo, ailesi de o yüzden böyle rahat davranıyo. bunu diyenlerin bu bilgiye nerden vakıf olduklarını hiç sorgulamıyorum (hastane personeli midir? aile dostu mudur?) ama bi insanın ve hatta tüm ailesinin böyle bi virüsü diğer insanlara bilinçsizce yaydığını bağırmak çok ağır bi itham. katil diyosunuz, çok ağır. bedelini ödeyebilir misiniz? haksız olduğunuz kanıtlanınca vicdanınız acımiycak mı?
  • illa ölmesi mi gerekiyor yani? what can he do sometimes?
  • adam ölse "ilgi çekmek için yaptı, 2 gün sonra dirilir." diyebilecek orul orul o. çocukları var sözlükte.

siz şu sözlükte bile ilgi çekmek için ailenizi, ananızı, bacınızı, onurunuzu kullanabilirsiniz. ama türkiye'nin en büyük takımında bütün başarıları yakalamış, taraftarın sevgilisi olmuş, kulübün en büyük 2-3 efsanesinden biri olan fatih terim sırf federasyona ders vermek için kızını ağlatmaz. sizin gibi hastalıklı insanlar virüs nedeniyle ölür umarım. kötülükten başka bi şey değil içiniz.
  • ortada bir durum var. hemen iki tarafa ayrılıp küfürler kıyametler, yok fanatizmler. aynısı şenol güneşe olsa, tiyatro diyenlere küfür eden tayfa tiyatro diyecek, ya da ali koç'a ne bileyim.

garip bir ülke olduk. haklı olduğunu anlatmaya çalışırken bile haksız duruma düşmek böyle olsa gerek.
  • bu adamın bir ailesi,eşi,çocukları,torunları var.azıcık vicdanlı olun be yapmayın olm.acil şifalar diliyorum kendisine.
hesabın var mı? giriş yap