• çünkü mevzu derindir; (bkz: feministlerin çoğunun çirkin olması)

çocukluklarına inmek lazım.

edit: verileri inceledikce farkettim; mesele erkek düşmanlığı değil ilgi çekme gayretidir.
  • şuraya gelip bilinçsizce yazacağınıza izleyin de bari biraz bilginiz olsun. https://youtu.be/gcddrwo0d4s ne korktunuz kadınlardan be!!
  • feministlerin erkeksizlikten kafayı yemiş zavallılar olduğunu düşünenleri gördükçe, erkek düşmanı feministlere hak veriyorum. ben de kadın olsam, tecavüzün iyi hal indirimi aldığı, kendi varlığının bilincinde olan kadınların dalından zorla kopartılması hak meyveler olarak görüldüğü bir toplumda erkekler hakkında çok olumlu düşüncelere sahip olmazdım herhalde.
  • sebebi fazla uzaklarda değil, bu başlıktadır.

feminizm = kocasızlık
    feminizm = koca götlülük
    feminizm = cemaat bıyıklılık
    feminizm = çirkinlik
    feminizm = kedili deli kadınlılık

çünkü tüm feministler aynı torna tezgahının ürünüdür; seni rahatsız eden olayların bağnazlıkla, cahil cesaretiyle falan alakası hiç yoktur. çünkü herhangi bir fikri bir başkasıyla beraber savunmak için o başkasıyla birebir aynı olmanız gerekiyor. çünkü bir yanlışı ancak daha ekstrem bir genelleme çözebilir.

e sonra "tüm erkekler rerörerö" denildiğinde "banane ya ben tacizci miyim, tecavüzcü müyüm" diye ağlaşıyorsunuz.

bir de emma watson görünce salyalar fora.
  • herkesin kendince haklı olduğu yerler var, her kadın erkek düşmanı değil, her erkek de sapık değil.

bizler tutup her kadına; bunlar kezban dersek olmaz. onlarda çıkıp her erkek tacizci derse olmaz.

o yüzden adam gibi adamlar ve kadın gibi kadınları karıştırmamak en doğrusu.

ama aksi istikamette olan kezban ve denyolara bende kılım ve sayısı inanılmaz fazla. bu ara kadınlar türedi bir gaz ile.

yakında erkekler yürüyüşe başlayacak haberiniz olsun.
  • kadınların erkeklerle eşit olması adına yürütülen düşmanlıktır. hak arıyorsan, eşit olmak istiyorsan zaten erkekleri rakip olarak görmek durumundasın. işin doğallığı böyle.

bir de merak ettiğim şu ki acaba bu savaş ne zaman biter, hiç düşündünüz mü, mesela ne zaman eşitliğin sağlanacağını düşünüyorsunuz? kafanızda şu şu gerçekleşirse bu agresif üsluba son vereceğiz diye düşündünüz mü, yoksa bu savaştan ciddi ciddi tatmin olduğunuzu itiraf edemeyecek misiniz?
  • kadınlara karı deniyor sol framede her gün kadın vücudundan ya da davranışından erkekler ahkam kesip metalaştırıyor, sonra da feminizm erkekleri hede hödö ediliyor.

tepkidir bu, çünkü insanlar kendine yapılmasını istemediği şeyleri kendisi yaşamadan anlamıyor, işte aynen yapılan bu, sesimizi duyup iki duyar kasıp karı kız bilmemnesi, orası burası, girmesi, inmesi, ezmesi, öldürmesi, sömürmesi devam ediyor.

her erkek için geçerli değil tabiiki de gayet duyarlı erkekler var kendilerine minnettarım.
  • çok sevgili feminist kadınlar, erkeklerin de size destek verebileceğini düşünün. suratımıza düşmanmışız gibi bakmayın. biz de sizin yaşadığınız her türlü negatif olayın karşısında olabiliyoruz, bunun erkekliği kadınlığı olmaz diyoruz. ama siz suratımıza düşmanmışız gibi bakıyorsunuz, hatta ne baktın diye üstümüze çullanıyorsunuz, bakın bu ayıptır.

erkekler ölsün kafasına girmeden kadınlı erkekli haklarınızı savunmanız dileğiyle.
  • yeni bir sey kesfetmis gibi heyecanla yazmissiniz. canim. kiyamam.
    ama kiyiyorum:
    (bkz: feminazi)
hesabın var mı? giriş yap