• onun büyüklüğü ne kupa büyüklüğüdür ne şampiyonluk.
  • bence kolarov transferi gerçekleşemeyecek. ve yani cidden artık transferde geç kaldındı. bu yüzden birbirini halihazırda tanıyan oyuncuların alınması şart. diğer türlü 3 ay da onların uyumunu bekleriz.

bu nedenle:

-zanka alınmışken, diğer stoper kjaer olmalı. sol bek de şu rıza mıdır nedir, danirmarkalı, o olmalı. bu üçü birbirini tanıdığı için uyum gösterecektir. sağ bekte de dirar oynar.

-orta sahada emre-jailson.... kanatlarda ferdi (deniz) ve rodrigez (moses)

-forvette de kruse ve muriqi

fakat bir tane daha forvet şart, çünkü esas görevi forvet olan sadece muriqi var ve sakatlık-ceza-form düşüklüğü durumunda alternatif yok.

bir de emre'nin 90 dakika çıkaramayacağı açık, onun görevini üstelenecek, top çıkarabilecek bir orta saha lazım.

ama öncelik, olmazsa olmaz stoper+sol bek..
  • gerçekçi olursak şampiyon olmamız mümkün gözükmüyor.

bir sürü eksik var. bir de atsan atılmaz satsan satılmaz sülükler sürüsü var. allah belanızı versin.

alper ve ismail'in kaptanlık yaptığı kulübü tutanda kabahat. utanmazlar.
  • taraftar forumu olan antu'da ligin ilk 6 haftasında kaç puan toplayacaklarını tartışıyorlar.

http://forum.antu.com/…id=4&fid=9&kid=84050&sayfa=1

bana göre 6 hafta sonunda 6 puan toplarlar. sonra da ali koç zaman kazanmak için ersun'u kovar. geçen seneki filmin aynısını izleriz.

(e)gazişehir 1 ya da 3
    (d)basaksehir 0
    (e)trabzon 1
    (d)alanya 1
    (e)ankaragücü 3 ya da 1
    (d)galatasaray 0
  • -gs şu anda ligin ağır favorisi. üstüne üstlük bir de falcao ve nzonzi’yi alırlarsa bence %99 şampiyonluğu şimdiden garantilemiş olurlar.

-mevcut kadrolarla fb, bu ligi trabzon’un üstünde bitiremez. ben şans vermiyorum takmımıza, yani ikincilik de hayal.

-üçüncülük için bjk ile kapışırız diye düşünüyordum ama ondan da emin değilim artık. her maç 2-3 gol yiyip yine 8-13 aralığında bir yerde bitirebiliriz ligi... şu an kendi adıma maksimum hedef üçüncü olmak.

-yanlış transfer politikası, şampiyonlar ligi ya da uefa’nın olmaması nedeniyle oyuncuların gelmek istememesi, basit bir ligde zor bela ligde tutunmuş olan bir takım görüntüsü vs derken takıma çağ atlatacak bir kadro kurulamadı.

umutlar seneye kaldı gibi
  • kolarov-kjaer-ben arfa transferleriyle şampiyonluk adayi olabilecekken hala üçün beşin lafini yapıyorlar.

hazırlık maclarinin en iyi takımıyız ligde ki. stoperimiz olsa madrid'i yeniyorduk. bayern maçı hariç ezildigimiz mac yok. o macta da hak sakatlandi 10 kişiyken golü yedik ve zaten bayern'in yıllardır süre gelen özelliği ilk golü attımı 2-3'ü çok kolay buluyorlar böylelikle maçtan koptuk. son kupa maçında yenilmiş olabiliriz ama gene defansın kötü olmasından dolayı yenildik. bu 3 transferle(3 lider özellikli oyuncu) hem savaşçı bir takim olacağız hem de kötü olduğumuz mevki olan defans'a direkt ilk 11 oynayacak 2 futbolcu olacak.
  • kjaer transferi %100 yattı. menajeri açıkladı bu sene sevilla’da kalacağını.

ahmed kurucu transferi de %100 olumsuz.

kolarov, gustavo ve jesus transferleri de %90 olumsuz. bunları da beklemeyin.

defans için olabilecek adaylar: rojo, riza durmisi, mustafi, jaume costa

ortasaha için elde kalan dedikodular: fernandinho, nzonzi, mahmut tekdemir

forvette elde kalanlar: batshuayi, sturridge, locadio, ahmet musa.

rojo, durmisi, fernandinho ve musa transferleri olursa takım kendini toparlar gibi hissediyorum.

edit: jaume—> valencia
    nzonzi—-> galatasaray
  • ligi, bu sene de orta siralarda tamamlayacak olan takimim.
  • yıllardır transfer sezonlarını komisyoncuların kucağında geçiren takımım.

abi nasıl bir scout ekibiniz var. zibilyon tane oyuncu var dünya genelinde. bir senedir transfer çalışması yapıyorsun sezon başlayacak hala ihtiyacın olan adamları alamıyorsun.

aziz yıldırım’ın taktiği devam ediyor. ön elemede elen. ligde 2 maç puan kaybı yaşa. transfer sezonunun son günü 3 tane transfer yap ve taraftarın ağzını kapat.

yıldık artık. her sene forma al, kombine al, kampanyaya destek ver, digiturk’e abone ol. biz elimizden geleni yapıyoruz. ama yapmayanları gördükçe kahroluyoruz.
  • taraftarının kafasının karışık olduğunu düşündüğüm takım.

jailson'un satılacağı iddia edildiği zaman başlığında iyi oyuncu olduğunu, çok önemli maçlarda oynadığını ve modern 6 numara olduğunu söylüyorlar ama başka başlıklarda en önemli eksiklik 6 numaramız diyorlar.

en iyi iki tane yerli stoperi transfer ettik diyorlar fakat zanka'ya rağmen stoper eksiğimiz var diyorlar.

geçen sene eljif elmas'a çok kızıyorlardı şimdi dünya starı olacağını düşünüyorlar. gittiğinde de üzülen bir tane taraftar yoktu garip bir şekildi. not: eljif'i fenerbahçelilerden daha çok beğenen bir kişiyim.

yine jailson gibi zajc için de çok iyi 8 diyorlar. satın almak isteyenler için en az 9 milyon euro diyorlar ama takımda 8 numarada eksik diyorlar. hatta oraya geçen seneye nazaran emre ve ozan gelmişken diyorlar bunu.

tabiki biz kendileri kadar bilemeyiz ama, kafalarını bi toparlamaları gerektiğini düşünüyorum. ya da vicdani olarak yönetimini de aklıyor olabilirler.

tanım: türkiye'nin en büyük kulüplerinden biri.
hesabın var mı? giriş yap