• amina kodugumun dusuk zekalilarina gore juve, bayern, celtic gibi ligi domine etmeyen sampiyon olamaz. bunlar hak hukuk ne bilmeyen ortadogulular iste.

ligi domine etmeden de sampiyon olunabilir, lig kim milleti eziyor diye oynanmiyor en cok puani kim aliyor diye oynaniyor.

vallahi egitilmez bunlar. hala "on gisilik rakibi ezemuyon bosver hakemi :d" diye gezinen tipler var. ulan sanki fener avans verip 10 kisi cikti maca, ayrica yine 10 kisilik rakibi domine edip etmemesi konuyla, hak hukukla alakasiz. direkt hatali ve kasti verilen bir gol + 100%luk ikinci saridan kirmizi var.
  • entrylerden anladığım;
    kötü oynadiysan yanlış hakem kararlarına itiraz etmeyeceksin. yanlış hakem kararı. bariz yanlış. ama itiraz etme. çünkü kötü oynadin. hakkını arayamazsin.

orospu çocukluğu türk futbol taraftarına bir virüs gibi hızla yayılıyor. 30 yıldır delicesine takip ettigim futbolundan yavaş yavaş soğuyorum sayenizde. böyle devam. adaletini siktiklerim.
  • "hadi sıkıysa juventusu engellesenize hakem hatalarıyla, liverpool’un önünü kessenize."

valla iyi güldüm. şu an liverpool'un şampiyonluğa 'bye bye' demesi city'nin 90+5'e berabere girdiği bi maçta lehine çıkacak bi tane penaltıya bakar. hakemler engelleyemezmiş.. komik olmayın.
  • insanları futboldan soğutan diyaloglardır.
  • ülkemizde var sistemi kullanılıyorsa lütfen kullanın ve görünen her ne varsa kurallara uygun bir şekilde uygulayın. galatasaray'ın bütün sene boyunca en az 4 puanı bu sistemden dolayı harcandı, yazık oldu. bir tek trabzon maçında 1 golümüz yanlış verildi fakat 4-1 yendiğimiz için puanı direkt etkilemedi. sadece galatasaray için yazmıyorum tüm takımlarımıza alınan kararlar adil bir şekilde alınsın. taraftarından futbolcusuna kadar bir sürü emek, para, hayaller.. gördüğünü çalmak bu kadar zor olmamalı.
  • yazarın biri iyi demiş. futbol gibi önemsiz bir şeyde bile ortada bir haksızlık olduğunu kabul etmeyen, hatta bundan keyif alan bu kadar insan varken siyasette biz akp'li seçmenden boşa empati ve seçimlerdeki haksızlığa tepki bekliyoruz.
  • zamanında yakın çevremde çeşitli lig hakemlerinden oluşan bir güruha yakındım. buna göre size şunu söyleyeyim bizde var olayı işlemez, işleyemez. çünkü orada hakem atandığı maçta hata yapsan bile kendi kararına müdahale edilmesine tahammül etmez, edemez. konuşmalar doğru mudur değil midir bilemem ama görünce hiç şaşırmadım.

ayrıca hakemlik camiasının pek iyi bir camia olmadığını işin içinde olan herkes söyler ve bilir. bunun için (bkz: mhk)'lere bakınız. mhk başkanı değiştiği anda bazı hakemler direk kızağa çekilir, daha sonra yeni bir mhk geldiğinde eğer onların desteklediği hakemler kızaktan çıkar eski yönetimin hakemleri kızağa çekilir. bu olay sadece süper lig için geçerli değildir. her şehrin il hakem kurulu da bu şekilde değişir. o yüzden biraz cenabet bir camiadır kendileri. içlerinde çok iyi insanlar vardır ama camia olarak bir araya gelince işin rengi değişiyor.
  • arkadaşım ben fanatik bir galatasaraylı bir adam olaraktan değil fenerin attığı gole bakmak, galatasaray'ın attığına bile 12 kere bakarım lan. vallahi billahi bakarım gerekirse oyun soğusun. sezonun belki de en önemli 1-2 maçından biri bu. ne diye üstümde leke bırakıyım bu kadar mı omurgasızsınız? git bak için rahat etsin. prosedürü bilmiyorum belki çağırmadan gidilmiyordur fakat o zaman daha büyük bir sorun var. o pozisyonu 12 tane kameradan farklı açıda izleyip hakemi çağırmıyorsan senin gözünde ya da hakemlik yeteneğinde değil, karakterinde sorun vardır
  • ysk kararı ile tekrardan oynatılması ve var diyaloglarının naklen yayınlanması gerekmektedir.

by: hocam bence bir bakın ayağa basma gibi duruyor.
    ap: üff bülent kim gidecek şimdi oraya kadar yaaa.
  • bu diyalogları kaynak “akşam” diyip inkar eden gerizekalılar neyine güvenip konuşuyor acaba? amına koyayım aralarında böyle bir diyalog geçmedide 2 dakika ne konuştu bunlar sizce? hala kaynak boktan diyip taşak geçmeye çalışanlar var.
    en çok üzüldüğüm de böyle bir takımın iki maçta bizden 4 puan çalması oldu.
    ali palabıyık dilerim sivil hayatta bir kere karşıma çıkarsın da sana bir şeyler söylemeye fırsatım olur.
hesabın var mı? giriş yap