• neden inatla ersun yanala takılmışlar anlamıyorum.

- ya bu adamın fb şampiyonluğu dışında başarısı var mı? - yok
    - avrupa tecrübesi ne kadar ? - 3-5 maç
    - fb şampiyon olduğunda diğer kluplerin durumu nedir ?

lütfen bir bakın...

ne kadar hemşerimde olsa ( izmirli ) ; en son şampiyonluğu onlarla tattığımız için bize hoş geliyor . başka hiç bir mantıklı açıklaması yok.
  • çalıntı beste ile takımı ateşlemeye çalışıp karşılığını görmüşlerdir.

çocuklar inanınmış hahahah.

(bkz: reziller utanın utanın reziller)

ayar.
  • en kötü gün bu günse,
    bugün de fenerbahçe !
  • sevinmenin de üzülmenin de hakkını veren taraftardır.

galatasaraylıyım, kendilerinin içinde bulunduğu durumla alakalı pek çok entry giriyorum. istisnaları saymazsam küfür eden yok.

şenol güneş'in kafasına peruk geldi dediğim için 50 tane beşiktaşlı sövmüştü aq.
  • (bkz: yoo)
  • en azından sezonu ilk 8 de bitirmemizi sağlar diye düşünüyorum. güzel futbol da bonus olur. bir sonraki sene ne olur şimdiden kestirmek zor. ama bu takım geçen sene 2. bitirdi sezonu. kadro bundan çok da iyi değildi. bu sene oynanan toplara bakıyorum da rezalet. gs li arkadaşım porto maçını izlemek yerine fifa oynamayı tercih edeceğini söylüyor. daha ne kadar kötü olabilir ki takım.. bir seyler değişir umudu taşıyorum kendi takımım adına.
  • son yıllarda her teknik direktör değiştirdiklerinde yaygara koparan, gelen kişinin onları çok iyi yerlere taşıyacağını söyleyen, gelen kişiyi göklere çıkaran taraftar. tabii sonuç hep hüsran. yapmayın kardeşim.
  • artık bıkmış insanlardır. neyi sevsek elimizde kalıyor, futboldan istifa etsek yeridir.
  • takımın en kötü zamanında bile arkasında durup ümidini hiç kaybetmeyen, hazımsız insanlarca hakkında paragraflarca metin yazılan türkiye'nin en büyük sivil toplum oluşumudur.
hesabın var mı? giriş yap