• güzel bir küçük detay yakalanmış. olabilirdik be.
  • bu konuya değindiği için başlık sahibine teşekkür ediyorum.

ergenler bilmez. milli meselemizin bir şarkı yarışması olduğu güzel zamanlardı.

soruya gelecek olursak eurovision gönül işidir, heyecan işidir. ferman o kızı öpmeyerek şovun finalini baltalamıştır. yarım kalma, sahip olamama duygusu aktarmış, gerçeklikten ödün vermiştir. puan kaybettirdiği kesin.

not: her haliyle şarkı birinciliği hak ediyordu.
  • nasıl 10 sene oldu arkadaş bu olay gerçekleşeli? akıl alır gibi değil...
  • o dönem bunu ben de çok düşünmüştüm, sonra o hanımefendinin yağmur sarıgül'ün o dönemki sevgilisi-şimdiki eşi olduğunu öğrendim.
    edit: ayrılmışlar.
  • garanti olması için çok daha ileri gitmeliydi.

hatta kızı değil erkeği öpse %100 birinci olurduk.
  • asıl o kız yarı finalde maskeyi düşürmeseydi şimdi dünya lideriydik. değil almanya isviçre bile bizi kıskanıyordu.
  • türkiye'nin turkish delight olarak anıldığı zamanlardı. şimdi turkish war bomb syrian prison erdogan olarak anılıyoruz çok şükür pek şükür.
  • öpmediği halde birinci olmalıydık diyerek arttırıyorum.

almanya'nın şarkısı ilk 5'e girmeyi bile hak etmiyordu. çok yazık olmuştu o güzelim şarkımıza.
  • olmazdık.
    eurovision’da rock şarkı tutmaz.
    bakın genel tarihine.
    athena’da cuvallamıştık, bile bile manga seçilmesi saçmaydı...
  • gurbetçi oylarıyla, zorlama bir şarkıya ikincilik kazandırılmış. siz de buldukça bunuyorsunuz.

lena şarkısını söylediği anda birinci olacağı belliydi. 1992 türkiye güzellik yarışmasını özlem kaymaz'ın kazanması, 2003 nba draftında lebron james'in birinci sıradan seçilmesi gibi bir rakipsizlik söz konusuydu.
hesabın var mı? giriş yap