• aslinda baslik her seyi acikliyor, ferrari’li polis, sultanahmet meydanı'nda trafige kapali ustelikte cok fazla yayanin oldugu bir bolgeyi yüksek hız ve gürültüye boguyor. birisine carpmasini gectim, yaptigi gürültü kirliligi bile yeterince büyük bir sorun bence.

bu manzaralari daha cok gorecegiz belli ki hatta tiktokta canli yayin acarken drift de atarlar nede olsa benzin vatandaştan ara gaz emniyetten

x

edit: polisi kiskandigimi dusunen, hizini normal bulan yazarlar olmus. arkadaslar ferrari'nin rölantideki hizi bu olabilir aracin performansina gore hizli gitmiyor olabilir ama gittigi yolu da bir dusunurseniz sevinirim istanbulun en turistik bolgesi arac trafigine kapali bir yol ve siz bu yolda ferrari trafik polisi araci ile turluyorsunuz. nereden tutsaniz elinizde kaliyor trafik polisi neden trafige kapali alanda tur atiyor :d amac sadece sov
  • lüzumsuzluğun en büyük örneği. söylenecek kelimeler bitti. duygularımı hapse girmeyecek şekilde ifade edemiyorum.
  • vatandaşı olsan da eğlenceli bir ülkedeki polislerin yaptığı eylem. ülkenin polisine bak. *
  • adam normal gidiyor. abartacak bir şey olmadığını düşünüyorum.

90'lı yıllarda toros ile daha hızlı giden polisler vardı.
  • egzozdan bağlanması gerekir. bi frendly fire hamlesi bekliyorum hyundai kullanan polislerden.*
  • hızından polis arabası olduğu bile anlaşılmıyor
  • gereğinden fazla abartılmış, haber içeriği üretmek için ortaya atmışlar.

başlığı okuduktan sonra olay yerine hızlı bir şekilde intikal etmeye çalışıyordur belki dedim ama ortalama hızda seyir eden bir ekip otosu. her hangi birisi arabanın önüne atlamadıkça problem olmayacak bir hızdır.
  • biz bunları yazdık.

• dusman catlatan tehlikedir.
  • olm ben arap severim, ticaret yapıyorum araplarla.

ama adamlar direkt ülkeyi arap kültürüne uygun hale getirdiler. ferrari vermek ne lan polise ? ve gördüğüm kadarı ile bunların hepsi taksim sultanahmet gibi turistik bölgelerde. benim için konu polis hızlı gitmiş yavaş gitmiş değil.

hayır amaç nedir ? hava atmak mı ? ülkemiz refah demek mi ? zenginiz mi diyorsunuz ? e değiliz arkadaş bunu da biliyoruz.

o arabaları satsan 100 tane çocuk okutur adam akıllı vatana millete faydalı hale getirirsin.

ama tercihe bak amk. araplara hava atmayı prestij sanıyoruz.
hesabın var mı? giriş yap