• kareena kapoor'un dansıyla beni benden aldığı klibin şarkısıdır. salman sen gelme ama. şarkının başındaki "ufff" kısmına bitmekle beraber, burası daha bir hoşuma gitmiştir. süper eğlenceli bir bollywood şarkısıdır yani kendisi.
    --- spoiler ---

metuğ tanduri metuğ tanduri seyyarr.. dırıddıt
    --- spoiler ---
    edit: kareena yı pek sevmem ama dansı çok başarılı işte.

edit2: kareena asker arkadaşım gibi oldu böyle de aman üf neyse ne
  • kareena kapoor'un en sevimli, en güzel, en sarılıp sarmalanası haliyle gözlerimizi şenlendirdiği klip. kendisini her zaman sevmişimdir ama bu klipte sanki "kalk ayol oturmaya mı geldik" diyen abla samimiyeti var üzerinde. bakın yapışkanlığı demiyorum, samimiyeti diyorum. her seferinde de ricasını kıramıyor ve eşlik etmeye başlıyorum kendisine. "uff" diye dönüp tatlı mimikleriyle dans etmeye başladığında başka da çare kalmıyor zaten.

bir rivayete göre kırk yıldır kareena kapoor diye çağırdığınız kişiyi bu klipten sonra bebo'cuğum diye çağırabilirmişsiniz.*
  • dün akşam üzeri durduk yere düştüğü aklımdan çıkmayan, saatlerdir bozuk plak gibi beynimde çalan şarkıdır. kareena kapoor ablamınızın tatlişliklerden tatlişlik beğendiği, salman khan reyizin ailenizin iyi huylu yavşak kuzeni olmaya devam ettiği şarkıdır. nakaratında geçen "mere photo ko seene se yaar, chipkale saiyan fevicol se" cümlesinin anlamı "fotoğrafımı sinene(gönlüne) fevicol ile yapıştır sevgilim"dir. fevicol ne derseniz, hindistan'da çok kullanılan bir yapıştırıcıdır.

bir tooh değil, ama olsun.
hesabın var mı? giriş yap