• windows media player'ı kaldırmış microsoft ürünlerinden tiksinen kullanıcıların pc'de devamlı crash to desktop sorunu yaşayacağı oyun. çözümü çok basit, o kaldırdığınız media player'ı yeniden yükleyin.
  • bu sene en cok bekledigim ikinci sportif oyundu ama demosunu oynadim full surumunu oynayamadim henuz. cok guzel yorumlari da kiskandiriyor sevgili entari yazari suserler. birincisi ve her zaman birinci olacak icin de (bkz: football manager 2013)
  • uzun süre sonra oynamaya başladığım serinin son oyunu.

career moduna sardım. herşey iyi güzel de beating players with skill ne onu anlamadım. 4 yıldızlık skill moves'um var ama nasıl yapıcam o skilli anlamadım. pesteki gibi diil anladığım kadarıyla. biri aydınlatırsa memnun olurum.

edit: he bi de analog kullanmıyorum :/
  • first touch control olayı iyi olmuş ama. messi, iniesta falan topu tutaydı daha iyiydi.
    fifa12yi sevenler için fifa13 çok daha başarılı, her yönden. maç araları trainingleri çok keyifli, ne mal olduğunuz ortaya çıkıyor. tümden yeteneksizmişim.
    seri malubiyetlerle yoluma devam ederken, asla maçın ortasında çıkmıyorum. professional mod.
    ps3 platformunda henüz offline olarak takılıyorum, online'a çıkabilecek cesaretim yok gibi. gerçi benim gibileri ile eğlenceli maçlar yapabilirim sanırsam :)
    cpu ayarlarını değiştirmeyi de gururuma yediremiyorum. bakalım gelecek günler ne gösterecek. sanırım haftada 1 saat kadar oynamakla olmayacak bu iş.
  • kariyer modunda yönettiğim milli takımdan nasıl istifa edeceğimi bir türlü bulamadığım oyun.
  • bir patch veya update'in henüz ps3 için çıkmadığı oyun. haftasonu bir update'in geleceği söyleniyordu fakat kadro güncellemesinden başka bir update çıkmadı malesef. yakın zamanda bir patch gelmezse ne kafamda saç ne de kıracak bir joystick kalmayacak.
  • bugun fut seasons'da yaptigim bir mactan sonra beni guldurmus oyun. guldum ama sinirden. durum soyle:
    mac sonucu 21 sut vs 8 sut. bir kacan penalti ve iki direk bende. kalecinin panter olup musleranin 3 sut cikarma durumunu ustuste tekrarlamasi karsi tarafta. adamin 8 sutuna aldanmayin sadece 2 kez geldi. neyse, macta 1 gol one gectim, zaten adamin takimi boktan, oynamayi da bilmiyor. ondan sonra kaleciyle bir suru karsi karsiya pozisyonlar, 2 metreden atamamalar, 2 tane direk topu...ama beni rahatlatacak o ikinci gol gelmiyor. bu arada da fifanin ibneligini bildigimden lan bu kadar kacirdim simdi bir gol atar bu diye dusunuyorum. benim hayvan gibi sutlarimi cikaran kalecisinin aksine onun sadece bir atagindan, yerden olu suratla gonderilmis topa benim kaleci yetisemiyor. sinirden guluyorum. neyse yine atak ustune atak, tum oyun boyunca zaten adam topla bulusmadi, adam resmen kaleciyle defans yapiyor. 80. dakika ve adamin 2. ataginda 2. golu buluyor, birinci golun aynisi hem de. son on dakika cabalasam da golu bulamiyorum. 2 atakta 2 gol buldu, diger sutlari zaten sacma sapan orta sahadan falan.

hayvan gibi hizla havadan koseye giden sutlari kaleci cikariyor, ama yerden yavas giden toplar gol oluyor, bu nasil mantik aq. kalecileri ustun panterler yapmak yerine defansi saglamlastirsalardi daha iyi olurdu. lan kaleciye fake atiyorsun yerinden kipirdamiyor, gercek macta en iyi kaleciye bile fake atsan yere yapisir veya hamle yapar.

daha once de dedigim gibi, bu oyunda gol atmayi bileceksin, daha dogrusu gol atacaksin. her sansi degerlendireceksin, cunku ne kadar iyi defans yapsan da, yeri gelir sacma sapan penalti yersin, ki bu eski fifalara gore daha cok oluyor, yeri gelir defansin sacmalar.
  • bilmiyorum başka oyuncularda da var mı ama man utd ile arsenal deplasmanına çıktığınızda van persie'yi çılgınlar gibim yuhalıyorlar. top ayağına gelir gelmez başlıyorlar, mikemmel detay.
  • manchester city manchester united maçı yaparken, van persie'nin ani dönüşü ve çektiği sert şutuyla birlikte spikerin kovacevic diye bağırması maçtan kopartmış, kontra atağa çıkarken top kaybı yaptırmıştır. böyle güldüren süprizleriyle de güzel oyundur.
  • fifa serilerinin açık ara en iyisi. fifa 12 için de bunu demiştim. umarım fifa 14 içinde derim...
hesabın var mı? giriş yap