• almayı düşünüp de henüz almayan varsa kesinlikle almasın dünya kupası teranesine falan kanıp,

oyunda gol atmak için ceza sahasında kareye 2 kere basmanız gerekiyor. yerden giden topu kaleciler hiç bir zaman kurtaramıyor.

gerçek futbol böyle mi ? kesinlikle değil.

biraz önce momentum dakika 90 da rakibime resmen gol hediye etti. bir hata yapmadım. defansta açık vermedim. sadece defanstan topu çıkartamıyordum ve tüm toplar adama gidiyordu.

ki lambur lumbur ileri hiç bir zaman oynamam. rakip pres yaparken bile üçgen kurar topu rahat alana aktarırım.

ancak son maçta kurduğum üçgendeki arkadaşlar 2 pas yapamayıp, topu rakibe kaptırdı.

velhasılı momentum var evet.

ancak benim canımı daha çok sıkan gol atmak için yerden vurmanın gerekmesi ve havadan giden her şutta kalecilerin hayvanlaşması .

evet artık hep yerden gol atıyorum ama sorun gerçeklik var mı ? ben bu oyunun aq fifa 13 ne güzeldi.
  • allah kimseyi şu oyunda momentum olmadığını savunacak kadar alçaltmasın. fifa'da momentum var ve ölçülü olduğu sürece güzel bir şey.
  • adamlar kendisi kabul etti momentumun olduğunu troller hala gelip “mimintim yik” demekten bıkmadı amk!
  • momentum bence de var, işin diğer yanı; momentum bu kadar etkiliyse aynı adamlar nasıl her resmi turnuvayı kazanıyor?
  • fizik derslerinde momentum kelimesini bu kadar kullanmamışsınızdır aq
  • online world cup maçı yapmak isteyenler yeşillendirsin biraz stresimizi atalım.

platform: pc
  • world cup modundaki fut iyice saçmalamaya başladı, herkeste 6-7 tane ikon var, herkes hızlı koşuyor, herkes üçgenle pas atıyor yeter ya iyice sıktı bu oyun... ben pes 2013’ten kurtulmak için fifaya geçmiştim ama fifa 18 world cupla beraber langırt futbolu geri döndü zerre kadar zevk almıyorum kazansam da kaybetsem de
  • fena rage atıcam buraya rahatsız olan şimdiden okumayı kessin.

be amına koydumun ea sports'u, ben hayatımda fifa 18 oynarkenki kadar sövmedim size şirket olarak. hiçbir fifa oyununda bu kadar momentum yoktu, hiçbir ultimate team weekend league'i bu kadar boktan değildi.

weekend league adı altında herifler zar atma oyunu yapmış, güya maç yapıyoruz amk. 1 maç karşısı 1 maç kendin kazanıyorsun, bazen diyorum elimi çekeyim joystick'ten zaten kendi kendine oynuyolar. momentum bi devreye giriyor hadi tut cr7'yi gullit'i falan içinden geçiyolar vurdukları gol oluyor. evet momentum tüm modlarda var ama leipzig - marsilya maçı yaparken bu kadar irrite etmiyor adamı, weekend league'de bildiğin oyun kendi kendine oynanıyor şaka gibi bir mod.

zaten euro falan da uçtu o fifa 19'u 200 lira altına inmediği sürece siksen almam. 350 liraya hiçbir kontrolümüz olmadığı oyun mu, sağol canım ben almayayım.

bu arada tam da övmeye başlayacaktım, sıkıntım kalmamıştı wc modu sayesinde. ea sports gene rahat duramadı sınırsız icon denen saçmalığı çıkardı herkes topladı maradona'yı pele'yi ronaldinho'yu matthaus'u takımına, gene yarrak gibi bir oyun haline geldi wc de. sizin ben ta ananızı avradınızı soyunuzu sopunuzu gelmişinizi geçmişini gondikleyim amına koyduğumunun çocukları.

bir fifa zevkimiz vardı anasını siktiniz bu sene resmen.
  • o değil de squad battle challange'da bir tane normal kadrolu takım gelsin lan karşıma, bıktım cr7 messi neymar de bruyne pele gullit ile mücadele etmekten. hayır anlamadım bi ben mi fakirim amk
  • olm küfredip durmayın lan. oyunu bulamayanlar da var. oturun eğlenin işte. pes 2006da kaldım ben.
hesabın var mı? giriş yap