• etkinlik yapmadan da para kazanabilen şirket. şöyle ki;
    1 yıl önce insanlardan "dream theater konseri yapıcaz" diye para toplamış, daha sonra bu parayı faize, repoya yatırıp aradan geçen bir yılda devamlı gelir elde etmişlerdir. isteyenler parasını geri alsın diyerek işin içinden sıyrılmak ne kadar doğru, ne kadar etik tarışılır. dream theater konseri elinizde olmayan nedenlerle iptal edilmiş olabilir ama bu insanları; "rockistanbulda", "kasımda geliolar", "nisanda kesin burdalar" şeklinde 1 yıl oyalamak için geçerli bir sebep değil. kimse beni, bu oyalama süreci zarfında, fil yapım'ın haksız bir kazanç elde etmediğine inandırmaya çalışmasın. aslında en güzeli; "yapamıycaz bu konseri" diyip, bileti olanların hepsinin parasını iade etmeleri idi. biletini biletixten kurye ile getirtmiş bir insan olan ben, kurye parasını alamadım. o onların sorunu değilmiş. bu da şirketin müşterilerine karşı ne denli ilgili, ne denli sorumluluk sahibi olduğunun göstergesidir.
  • son dönemde harika islerle adini duyuran, iki üç manga parasina dream theater, megadeth, deep purple gibi devleri getiren, harika bir firma. türkiye'de rock müzik dinleyicisinin bir zamanlar hayal bile edemeyecegi seyleri simdi elestirir olmasinin yegane sebebi. çalisan firma, çabalayan firma. helal olsun.
  • türkiye'de yerel temsilcileri ile birlikte yurt çapında düzgün konser organizasyonları yapan ilk firmadır tahminim.

şimdilerde gitgide holding havasına bürünmeye başlayan şirket, bünyesinde rockistanbul, pasaj, morfil gibi bağlı kuruluşları da bulundurarak yabancı sanatçı konserlerinden, festivallere, müzikal prodüksiyonundan, turne organizasyonlarına, albüm yapımcılığından sanatçı menajerliğine kadar müzik ve prodüksiyon dünyasında olması gereken kolları yönetme gücüne sahip firma olmuştur.

türkiye gibi herkesin konserleri sanatçı, orkestra, mekan ve bilet olarak gördüğü bir ülkede detayların aslen daha da önemli olduğunu erken farkederek büyüyebilmiş kanımca önder yapım firması.
  • çaylaklığımın geçtiği yer.
    eski evim.
  • şu sıralar tv 2'de hoş ve bir o kadar da bikgilendirici animasyonlar yayımlayan kuruluş.
  • benim de şahsıma, adımla davet mesajı atmışlar, sen de gel diyorlar. tutmayın küçük enişteyi. -bol parantezli gülücük-
hesabın var mı? giriş yap