• 3 yasinda cocuk yurumuyorsa hastadir arap dostum. fakat sen daha hastasin.
  • neresinden baksan dehşete düşüren eylem.

korku filmi izlesem daha az korkardım. ayrıntılar daha da acı. bu işkence seansı sürecinde arkada mışıl mışıl uyuyan başka bir çocuk var. o da mı aynı yollardan geçti? tüm olanları biri kameraya alıyor. anne olabilir mi? çünkü küçük bebek yardım ister gibi kameraya bakıyor. şiddetin kanıksandığını gösteren bulgular bunlar.

söyleyecek söz bulamıyorum.
  • arapları ben de sevmem ama bana göre bunun arap olmakla bir ilgisi yok. bu nedenle yanlış yerden vuruyorsunuz.

bu olaydaki bebek yürütme çalışması tamamen bahanedir. bence adam bildiğin sapık ve çocuğu dövmekten, onun acıdan dolayı ağladığını görmekten hunharca bir zevk alıyor. yani o bebek yürümek değil koşmaya başlasa dahi babası tarafından yine dövülüyor olurdu.

gönlümün yasasına göre - ister arap olsun, ister avrupalı - baba denen şu yaratığın itlaf edilmesi gerekir.

not: eğer bugün mutlu olmak istiyorsanız bu videoyu izlemeyin. çünkü hiç hoş görüntüler içermiyor.
  • orospu çocuğu heryerde orospu çocuğudur. bunun dili dini ırkı rengi yoktur. ve videoda da bir adet katkısız orospu çocuğu mevcut.

bebenin ebatlarından yaklaşık 1.5 yaşında olduğunu tahmin ediyorum, benim bebeden az bişey büyük, adımlarken düşmesine karşılık bende onunla yürüyorum düşmeden tutmak için. işte bu yüzden videodaki katıksız orospu çocuğu.
  • cahil olanların, merhameti ve lütfu azdır.
    -mevlana
  • çok kötü oldum videoyu izlerken. allah bebekleri böyle cani anne babalardan korusun.
  • elini ayağını sikiyim senin pezevenk. seninle o çocuğun cüssesi oranında farka sahip birinden dayak yersin de anlarsın ne bok yediğini umarım. hoş bu dünyada o farkta biri olacağını sanmıyorum ayı oğlu ayı.
  • cani babanın videosu filistinlileri tanıtıyormuş. e o zaman palu ailesi de senin mayanı ortaya koyuyor, öyle mi?
  • bu yaratığın derhal kısırlaştırılması gerekiyor ki başka çocukları olmasın. yalnız işlem sırasında anesteziye gerek yok bu kültür , eğitim ve akıl yoksunu insan müsveddesi için.
  • hem kendisi hem de burada sebep olduğu yorumlar çok üzücü bir video. ırkçılık bir hastalıktır, içlerinden kızlarına tecavüz eden erkekler, ölenin arkasından "çıplaktı" diyen kadınlar çıkaran bir milletin mensuplarının başkalarına bakıp kendilerini iyi hissetmelerini sağlar.
hesabın var mı? giriş yap