şükela:  tümü | bugün
  • beklenen olmustur.
    gurbetciler emre'ye firca uzatip dalga gecen cocuga turkiye formasi giydirip sampiyon turkiye dedirtmisler.
    yeni link:
    https://mobile.twitter.com/…tus/1138487663777001472
    bu da turkce ozur videosu:
    https://youtu.be/yhajltxokza
    keşke gurbetçilerimiz ülkelerinde yaşanan başka konularla ilgili de bu kadar duyarlı olsa...
  • forma giydirdikleri gibi bir de özür diletmişler. videoda herhangi bir zorlama yok gibi. hatta elemanın da neşesi yerinde galiba.

@sinpecado'nun da dediği gibi; keşke eğitim, ekonomi, hak, hukuk gibi konulara da böyle duyarlı olunsa.

edit: youtube linki
  • vatana millete hayırlı-uğurlu olsun dediğim olaydır.

(bkz: ölürüm türkiyem)
  • malum parti için seçim kozu olarak kullanılmasından korktuğum durum.

şaka falan da yapmıyorum, son 1 aydır söylenenler daha tuhaf şeyler değil.
  • memleket kurtarıldı beyler dağılalım artık.

ne gerizekalı adamlar var amk.
  • tehditle yapılmış olsa öyle suratlarını göstermezler oyarlar adamı.
    fıraç meselesinin kumpas olduğuna dair şüpheleri arttırmıştır.
  • zorla giymiş gibi görünmüyor tavırları rahat. belki sosyal medyadan gelen tepkilere son vermek amaçlı yapmıştır. şayet zorla özür diletilmediyse güzel bence yaptığı hareket terbiyesizlikti. bu gençlerin trollük hevesi komik olma çabaları çok anlamsız.
  • altındaki tweet;

"fransa maçında adamları ıslıklarlar, yenince paris sokaklarında küfürlerle halay çekip maçı kutlarlar ama birisi en ufak bir şey yapınca ellerinden geleni yaparlar kusura bakmayın beyler türklük bu değil bize yapılmasını istemediğimiz şeyleri başkasına yapmayın"

başka bir şey demiyorum ben de.
  • çok kapsamlı bir kovuşturma sonucunda izine ulaşılan ve iki gündür ülke gündemini meşgul eden belçikalı trol kişisine ay yıldızlı formanın giydirilmesi olayı.

şovenist duygularla ülkesini yurt dışında en iyi şekilde temsil etmeye çalışan gurbetçilerimizin, takip, iz sürme ve istihbarat metotlarına dünyanın saygın polis teşkilatları gıpta ediyor şu an bravo.
  • kaptan fırça uzatan elamanın götüne o fırçayı soktuk, demişler.