• forma giydirdikleri gibi bir de özür diletmişler. videoda herhangi bir zorlama yok gibi. hatta elemanın da neşesi yerinde galiba.

@sinpecado'nun da dediği gibi; keşke eğitim, ekonomi, hak, hukuk gibi konulara da böyle duyarlı olunsa.

edit: youtube linki
  • tehditle yapılmış olsa öyle suratlarını göstermezler oyarlar adamı.
    fıraç meselesinin kumpas olduğuna dair şüpheleri arttırmıştır.
  • altındaki tweet;

"fransa maçında adamları ıslıklarlar, yenince paris sokaklarında küfürlerle halay çekip maçı kutlarlar ama birisi en ufak bir şey yapınca ellerinden geleni yaparlar kusura bakmayın beyler türklük bu değil bize yapılmasını istemediğimiz şeyleri başkasına yapmayın"

başka bir şey demiyorum ben de.
  • çok kapsamlı bir kovuşturma sonucunda izine ulaşılan ve iki gündür ülke gündemini meşgul eden belçikalı trol kişisine ay yıldızlı formanın giydirilmesi olayı.

şovenist duygularla ülkesini yurt dışında en iyi şekilde temsil etmeye çalışan gurbetçilerimizin, takip, iz sürme ve istihbarat metotlarına dünyanın saygın polis teşkilatları gıpta ediyor şu an bravo.
  • kaptan fırça uzatan elamanın götüne o fırçayı soktuk, demişler.
  • bunların beyinleri sahibinden az kullanılmış. uzun yaşar bu tipler ya valla bak. hani telefonun bazı özelliklerini kısarsın da şarjı çok gider ya, bunlar da beynini kısıtlı kullandığından çok yaşarlar amk primatları. *
  • o çocuk bu çocuk değil.
  • gerçek olduğuna halen inanamafığım mevzudur.
  • iyi de zamanı mıydı?

bizimkiler ne güzel kinlenmiş, sinirlenmişti. şu an sinirleri biraz yumuşayacak ve "hah iyi en azından yanına kalmadı,korktu şöyle böyle" diye ipleri gevşetecekler,gevşetebilir.

2 maçım kaldı, 1'i türkiye h2.
    ulan sizin yüzünüzden sistemin 6sı yatarsa...
  • sen de bunu yedin
hesabın var mı? giriş yap