• aşırı uygun fiyatları var bu sitenin. biraz önce aradım, 13 ekimden itibaren satışa başlıyacaklarmış.
    fiyatlar fazla iyi gibi. insan kıllanıyor.

http://firsaturunu.com/
  • sazan.avi olma ihtimali yüksek olan site. yada fena şekilde acemiler. iphone 4g(!) sattıklarını iddaa ediyorlar.
  • appstore da 200 dolara satılan ipod touch ı 269 liraya satan site..
    istisnasız hangi ürüne baksanız bakın piyasa fiyatını bırakın, yurtdışı fiyatının bile altına satıyorlar.. hadi bir iki üründe sınırlı stokla satıp zararı göze alırsın da, 50bin tane ürün var orada..
    bir de akıllarına ne gelirse koymuşlar işin ilginci "abi bak şu da pahalı onu da ekleyeyim mi?" "ekle tabii lan salla fiyatını gitsin" şeklinde bir site hazırlamışlar gibi..
    çok büyük sazan.avi kokusu alsam da acun un reklamını yapması kıllandırmadı değil.
    belki 2 gün sonra millet bu ürünleri almak için siteye girdiğinde "kandırdık!! biz aslında şunu şunu satıyoruz veya şunu şunu yapıyoruz" diyerek apayrı bir formatla milleti karşılayacaklar, onu da bilemedim..
  • 499 liraya playstation 3 satması gerçekten enterasan , muhtemelen sipariş verdikten sonra ürün kalmadı diye bir mail atıyorlar.

şimdi acun reklamından sonra burda satılan yüzlerce ürünün paralarını 1 ay faize yatırsa 1 ay sonra geri iade etse , dünya para kazanmış olurlar.

edit: ps3 alayım dedim ki satmıyorlarmış !!! yakında yazıyor... yani o fiyatlar tamamen hikaye,

edit2 : ulan bırak ps3 felan sitede satılan ürün yok, hepsinde yakında diyor. tamamen mail toplamak , facebook sayfasını doldurmak için sallama site yapmışlar.
  • sitede inanılmaz fiyatlara satılan ürünleri aslında satmayan site.

ben bir tane bile satılan ürün bulamadım, hepsine yakında diyor. sakın üye olup mailinizi kaptırmayın,
  • aldatan bir yapısı var. güven vermiyor.üstten aşağıya fake. tamamiyle boş fiyatlarla hit yapıp sonra normal fiyatlarla satış yapacaktır
  • almanyada bir firma üzerinden ürünleri getirip türkiye 'de satacaklarmış. paralel ithalat nasıl işliyor bilmiyorum, yani bu kadar ürünü, ürünler satıldıkca, almanya daki bir firmadan sipariş edip getirecekler burda müşteriye gönderecekler, bir nevi spotculuk yapıcaklar, satılan ürünlerin garantileri nasıl verilecek? hepsini geçtim bu kadar ürünü gümrükten içeri sokmak , özellikle elektronik eşyalarda inanılmaz vergiler var, idda ettikleri gibi almanyada ucuz ordan gelecek burda satıcaz bence palavra, sorun zaten gümrükten sokarken ödediğin vergiler, he kaçak getiriyorlarsa bilemem.

sonuç olarak burdan bir şey alınmaz.
  • şu an itibari ile sitede ki telefon numarasından arayıp firma ile görüştüm. esasın da candanoğlu adı altında bir inşaat firması imiş ve firsaturunu.com yan kuruluşları tarzında birşey imiş.

konuştuğum hakan bey bana, ürünlerin türkiye açısından çok makul fiyatlı olduğunu fakat avrupa ya bakıldığında eş değer oldugunu söylediler. daha önce de birkaç satış yapılmış ama ses getirmek amacına böyle çok ürün satılıyormuş.

almanya'da ki bir firmadan ürünler gelecekmiş bir yıl uluslararası 2 yılda ithalatçı firma tarafından garantili olacakmış ürünler. her üründe 5000 adet sınırlaması varmış ve fırsatların süresi 1 hafta olacakmış.

dağıtımlar ise 25 ila 31 ekim arasından yapılacakmış. 2-3 gün gecikme olabilr dendi yoğunluğa ve hava şartlarını baz alarak.

ayrıca nasl güvenebiliriz dediğimde, bankaları (garanti aksaray şubesi, finansbank vs.) arayıp bilgi alabilir veya sanayi bkanlığından bilgi alabilirsiniz dendi.

ayrıca kapııda ödeme yok, onla başa çıkamayız dediler. kredi kartı ile çekim olacakmış. eğer herhangi bir güven sorunu yaşarsanız bankayı arayarak ödemenizi durdurma lüksünüz var bu da yasalarda geçiyor diye bir cevap verildi bana.

ürün iade konusunda da bhsettiler, istenildiği taktirde iade edebilrmişiz.

son ve ilginç olan şey ise, bu akaşam başlayacak "o ses türkiye " adlı programda reklamlar dönmeye başlayacakmış. acun ilıcalının programı ile anlaşma falan yapılmış. ayrıyetten 15 ulusal kanal da da bugün akşam itibari ile reklamlar dönmeye başlayacakmış. (güven açısından bu önemli)

özet olarak aldığım bilgiler bunlar.

fiyatlar çok ucuz dediğimde tr ye göre ucuz ama avrupaya göre aynı fiyatlar dendi. almanya daki bir firma ile 2 aylık kadar bir görüşme yaparak onların yolladığı katologda ki ürünlerden seçilerek bu ürünler satışa konmuış.

ben aradım sordum. eğer reklam olayı vs doğru ise güven konusunda ilerleme olmuş olur tamami ile bililendirme amaçlı açtım konuyu. kesinlikle firma çalışanı falan değlşim zaten bilen bilir beni. gerisi size kalmış...
  • sonunda birileri "lan hepsiburada.com nasil yapiyor bu isi yahu? du bi bakalim" demis gibi gorunuyor. satmadiklari sey yok ama, hicbirisini de gondermiyorlar. titre ve kendine gel hepsiburada, goruyon mu bak? senden buyuk allah var.
  • girerken ceplerimi kontrol ettigim site. iki de bir cuzdan yerinde mi diye yokluyorum cebi.
hesabın var mı? giriş yap