• oyuncak üreticisi
  • amerika birleşik devletleri'nde 32 çocuğun ölümüne sebep olduğu iddiaları sonrası fisher-price şirketi, 4 milyon 700 bin tanethe rock ‘n play sleeper" isimli ana kucağı ürününü piyasadan toplama kararı aldı.

bbc news

kaynak
  • pierre cardin gibi isim hakkını sattı sanırım. bebekle ilgili ne kadar ürün varsa etiketlerini görmek mümkün. giysiden bebe yağına kadar. lakin kalite yerlerde. ilk bilmeden almis bulundum adina guvenip ama husran. bebek bakim urunleri temiz icerikli degil ve islak mendilleri pisik yapiyor, kiyafetleri ise ilk yikamada yamuluyor.
    oyuncaklar iyi ona lafim yok.
  • (bkz: fisher-price)
  • çok kaliteli,eğitici oyuncakları olan marka.eğitici tırtıl seni seviyoruz.
  • oldukca fiyatli olmasina ragmen cok kaliteli oyuncaklar ureten markadir. zira oyuncagi yere atsan kirilmaz, bozulmaz. oyuncaklarin pili katiyen bitmez.
  • oyuncakları değil de oyuncakların müziklerine takıldığım marka. küçük traktörün almanca versiyonunda müziklerden birisi o kadar tatlı ki gün içinde kendimi söylerken buluyorum. bu durumu fark edince şarkının yapımcısını merak ettim resmen. yine benzer serideki trenin de şarkılarından biri tatlı. ancak traktör kadar değil tabii. kafaya taktım, şarkı sözlerine internetten baktım, bulamadım.
hesabın var mı? giriş yap