• tek duzgun olmayan sey fizigiyse biriyle sadece fizigi duzgun diye evlenip karakterinin bes para etmedigini anladiginda boku yediginin resmini cekmekten iyidir.
  • evlenirken duzgun olsa da, sonradan balkon yapabilir, sisebilir, patlayabilir.
  • genel geçer olan evlenince değişmesin teoreminin tam tersi hakimdir.evlenince değişir ya da evlenince düzelir dilekleri ile evlenmek olabilir.
  • eğer zaten "fiziği düzgün olmayan biriyle evleniyorum tam da bunu yapıyorum" diye sürekli bir farkındalık ve rahatsızlık hali varsa sıkıntı vardır. kime göre neye göre derler adama be. tornadan mı çıkacakmış tüm insanlık. tek tipleşmeye hayır, ufak farklılıklardır karakteri kuvvetlendiren. yeri gelir bir şehla göze bir yamuk dişe kurban olunur. eğer kollarındaki insanı seviyorsan kemikleri birbirine geçse de yumuş yumuş olsa da şevkatle gülümsersin. gerisi teferruat
  • farkında mısınız bilmiyorum ama, insanlar hasta, sakat ve hatta engelli falan olabiliyor. hayatı göt göbek tadında yaşamakmış. erdemdir erdem.
  • evliliği "her gün seks yapabiliyorsun olm çogzel lan" diye tanımlayanların korkulu rüyasıdır.

bi ara aşk, sevgi, saygı falan vardı la nere gitti onlar?
  • mutsuz bi seks hayatıdır. hakikaten nasıl ömür geçer anlamak zor. her iki taraf için de aynı durum söz konusuysa zaten söylenecek pek de bi şey yok.
  • sanki bunu diyen şahsın fiziği adriana lima ya da brad pitt -.- (bkz: bunların hepsi salağa ait ego)
  • kimyası ve biyolojisi düzgünse çok kazanan bir mühendis, hatta doktor olabilir.

(bkz: soğuk espriler)
  • etrafındaki insanlarin "bula bula bunu mu bulmuş" bakışları eşliğinde " ayyyy çok yakışmışsiniz" sesleri ile dans ederken bulursunuz kendinizi. kesinlikle ikisini de aldanmamak gerek sen aşkın düzgün fiziği ile berabersen boşversene diğerlerini.
hesabın var mı? giriş yap