• bumble'dan binbir uğraş, süper swipe ve spotlight sonucu bir hatunla eşleştim dün. esenyurt'ta 1+0'da oturan, fashion designer'lık ile uğraşan bir hatun.

şaka maka bana görünüş olarak baya fazla aslında. neyse dün akşamdan beri konuşuyoruz. instagram'ına geçtik bugün, baya da takipçisi var. çıtı pıtı, keçi sütü rengi teni, dakota çekirdeği siyahında kapkara saçları olan bir hatun.

buluşalım diye ilk hamlemi yaptım akşamüstü. uzun süre mesaj gelmedi. saat 22 sularında survivor ünlüler kadrosuna dair bir analizi izlerken mesaj geldi:

-mmf sana uyar mı? diye

herhalde bir mekandan bahsediyor dedim. sonra aklıma roma rakamları geldi acaba saat mi demek istedi diye. mmf diye bir rakam bulamadım. cahil de görünmek istemediğimden az önce.

-tabii ki, aslında ben de bunu düşünüyordum, dedim.

ardından tekrar analize dönecektim ki hemen mesaj geldi;

-a/p fark eder mi? diye

artık iyice işin içinden çıkılmaz hale geldi durum. sanırım açık alan/kapalı alan nerede otururuz diye soruyor. "hiç fark etmez ikisinde de rahat edebilirim" dedim. "ok" dedi ve konum attı.
    rahatladım, ama ben bu flört işlerinden çok uzak kalmışım onu anladım.

bilen varsa yeşillendirsin bunlar ne demek, şu anda yoldayım.
  • mfö güzel ben dinliyorum diye cevap vereceğim durum. düşün olaya o kadar uzağım.
  • (bkz: kutsal bilgi kaynağı)

durumu sorgulatan bir başlık daha.
  • mfö iyidir hoştur. ozkan uğur bir an önce sağlığına kavuşur insallah.
  • mmf şey degil mi (bkz: mma)
  • (bkz: hikaye)

kurgunuzu sikiyim!
  • geçti o mmf devirleri. artık biz mmf'ye borç veriyoruz. tabii bay kemal bunları bilmez.
  • bir belgeselde izlemiştim bunu. bbw canlısının 2 adet bbc ile olan mücadelesini konu alıyordu. bbc ler bbw ye kızmıştı galiba intikam hırsıyla üstüne atılıyorlardı. belgesel amacı güttüğü için kameraman da müdahale etmedi ama vicdan azabı çekmiştir sonra eminim.
  • aps
    lgs
    ösym
    sgk+yol
  • mimarlık mühendislik fakültesinde buluşmak istediğini söylüyor sanırım
hesabın var mı? giriş yap