• artık flört bile edemiyorum, nasıl olsa 3 -5 güne yok olacaksın diye başlayıp her türlü arızalı tavrımı sergileyip usturuplu bir şekilde kaçırıyorum.
  • istememek. cok net.
  • insanların biraz daha durayım belki daha iyisini bulurum diye düşünürken bir yandan da çok beğenmese bile birileriyle sırf egoları okşansın diye flörtleşmeye devam etmesi. hatta daha iyisi bulunamadığı anlaşılınca sönmeyen başlayan flörtleşmenin alevi tekrar harlanır ama yeni fırsatlara da açıktır bu kişiler.
  • (bkz: uyumsuzluk)
  • bir şeyler eksiktir.
  • flörtün anlamının değişmesinden kaynaklanır. benim bildiğim flört, sevgili olmak istediğin kişiyi tanıma evresidir. günümüzdeki flört anlayışı aynı anda 4-5 kişiyle konuşup hatta sevişip bunu sadakatsizlik saymamak demek. insan doyumsuz bir canlı, böyle ilişkiler yaşamaya alışınca kendini birine adamak istesen bile “acaba daha iyisini kaçırıyor muyum” hissi yüzünden yapamıyorsun, yüzeysel ilişkilere alışmış bir bünye bir zaman sonra derinliğini kaybediyor. sosyal medya sayesinde karşı cinse ulaşımın inanılmaz kolay olması da bunu tetikliyor tabi. belki de ilişki kavramı artık tarihe gömülmek üzeredir, artık herkes birbirinin “flörtü” olacaktır. kim bilir.
  • bazı kadınlardaki kezbanlık ve bazı erkeklerdeki çomarlık ana nedenidir.
  • bir erkekle konuşmaya başlıyorsun, en başta belki 3-5 saat ilgiyle yazıp sonra ortadan kayboluyorlar. yazıyorsun cevap beş saat sonra geliyor, bırakın sevgililiğe geçmeyi bir arpa boyu yol alamıyorsun. hal böyle olunca konuşasım bile kalmıyor. sevgili olmak için inanmak, güvenmek, emek harcamak gerek, erkekler ortada yok...

sebepler’
    1 erkeklere çok fazla talep olması
    2 erkeklerin bağlılık, sadakat, ilişki gibi şeyleri istemiyor olmaları
    3 erkeklerin sorumluluk almak istememeleri
    4 bir sürü kız alternatif olarak hazırda beklerken erkeklerin bir kız için emek harcamak istememeleri
  • “bekle dedi gitti ben beklemedim o da gelmedi” tam olarak sebebi ;)
  • ilişki flört şeklinde sürmüyorsa asıl sorun budur, rutine bağlamışsınız demektir. e bu da vadan hayini olduğunuzu gösterir.
hesabın var mı? giriş yap