98 entry daha
  • dolar kurunu fiyatlarına yansıtan oyundur. yıllardır 80-100 tl arası fiyat ile sunuluyordu. o sene bu sene diyip fiyatı 2 katına çıkartmışlar.
    güzel giden football manager 2018 kariyerimi sonlandıracağım için üzülüyordum. artık kariyerime devam etmemem için hiçbir sebep kalmadı.
  • 3 gün öncesine kadar sadece 107 tlydi oyun ve adamlar persembe gunu resmi tr hesabından "arkadaşlar hemen alan alsın pazartesi zam geliyor" diye bildirdi.adamlar daha ne yapsın
  • 3 hafta önce indirimli fiyat üzerinden aldığım oyun. benim bu oyun ile gönül bağım var. her sene yenisini alırım, ve alır almaz da eski versiyonla olan ilişkim kesilir. oyundaki her detaya dikkat eden, bundan 10 küsür yıl önce ingiltere'de yaşarken oyunun official tester ekibinde yer almış olan birisi olarak da şunu açık şekilde söyleyebilirim ki oyunda her sene inanılmaz yenilikler var. menajerlik anlayışı "taktik-transfer-antrenman" üçlüsünden ibaret oyuncular bunu farketmeyebilir ama her sene bir öncekinden tamamen farklı bir oyun geliyor karşımıza. o yüzden de "yenisini almam, eskisini oynamaya devam ederim" diyenlere saygı duymakla beraber katılamıyorum.
  • geçen hafta yaptıkları delikanlılıktan dolayı nedense oyunu alasım geldi, hesapta da 20 lira olunca 85 liraya filan geldi. 2 yıldır almama sebebim herkesin sebebiyle aynıydı, ama kalbimi çaldılar biraz zam yapacaz diyerek hlfsnhjsf ıslandım ve aldım.
  • 100 milyon euro para verip aldığınız adama 2 sezon sonra 20 milyon teklif edildiğinde, siz de bu teklife siktir çektiğinizde oyuncunun böhühü dıransıferime izün virmedin sen çoh kütüsün deyip ağlayıp hır gür çıkarma özelliği olmazsa bir kuruş para vermeyeceğim oyun.

çok üst düzey bir yenilikti bu, eksikliği hissedilir.
1451 entry daha
hesabın var mı? giriş yap