şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
1754 entry daha
  • büyük keyif aldığım ancak ortaya çıkan bir sorundan ötürü beni endişelendiren oyun. oyunun içeriği ile ilgili değil, bilgisayar ile ilgili bir sıkıntı var ama çözemedim.
    bilgisayar şarjda iken oynarken herhangi bir sorun yaşamıyorum. ancak bilgisayar şarjda değilken oynadığımda yüzde 29 şarj kala ekran kararıyor. tekrar şarja taktığımda yeniden aydınlanıyor. bu normal bir durum mu ?
    bu arada bilgisayar özelliklerinden çok anlamam. ancak oyun kurarken beş yıldızlı ve “ bilgisayarınız bu oyunu rahatça kaldırabilecek durumda “, ekran analizi de yine full yıldız. buna rağmen bu sorun nereden kaynaklanıyor ? anlayamıyorum.

    keyif veren ve kafa boşaltan futbol simülasyon oyunu. bir de şu ekran kararmasının çözümü olsa tam olacak. yoksa sürekli şarjda mı oynasam ?
  • oyundaki mallıklardan bahseden bahsedene bir tane de ben ekleyeyim.maçtayız maç uzatmalara gitmiş 3 oyuncu değişikliği hakkımıda kullanmışım gerizekalı asistanın önerileri de açık.yaptığı öneriye bakın 2 oyuncuyu gösteriyor ve bunlar çok yoruldu değiştirmeyi düşünmemiz gerekli diyor allahın mal oyunu.gel de sinirlenme.
10 entry daha