şükela:  tümü | bugün soru sor
 • re-sünnet!
 • (bkz: ctrl+z)
 • çok güzel bir şeye benzeyen işlem. kafaya taktım kaç gündür. yapmak istiyorum ama alet falan diyorlar ve 1 sene sürüyormuş. yapan var mı acaba bir yeşillendirse ?
 • buraya faydalı bulduğum linkleri atmak istiyorum, sürekli güncelleyeceğim bu entryi. tecrübelerinizi, bulduğunuz linkleri benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

  öncelikle işin tıbbi, toplumsal ve psikolojik yönlerine odaklanan çok güzel bir kanal önermek istiyorum. bu kanaldaki videoları izlerken duygulanmamak elde değil.

  https://www.youtube.com/…l/uc_ydpmhqxyajwva_34gaodq

  ne kadar sürüyor?
  https://youtu.be/wffk07ll-km

  tlc tugger benzeri bir cihazı kendi imkânlarınızla nasıl yapabilirsiniz?
  https://youtu.be/nv-3pblklao

  betafix kullanarak t-tape yapımı
  https://youtu.be/_yx8qqfsdsq

  inci sözlük'te restorasyon yaptığını söyleyen bir eleman tecrübelerini anlatmış. ingilizce bilmiyorsanız en azından buna göz atabilirsiniz, anlattıkları epey umut verici.
  http://incisozluk.com.tr/…uları/&list_type=solframe

  elliott hulse'dan bu konuda bir video
  https://youtu.be/b4ksqq12osy

  çok güzel bir karşılaştırma. hangi cihazın ve yöntemin daha etkili olduğuna dair.
  http://www.x-mail.net/restore/compare.htm
  silinme ihtimaline karşı
  https://eksiup.com/ed9db3581343
  8.05.2018 fec: 0.565217391
 • saçma bir gelenekle beraber kaybettiğiniz kısmı geri kazanmanızı sağlıyor. 24 ay gibi bir süresi var sinirler geri gelmese de cinsellikten aldığınız zevki 5 kat arttırıyor. hiç sünnet olmamış biri kadar ne yazık ki olamıyor ama eskisinden çok daha iyi oluyor. küçük bir alet yardımıyla 24 aylık sürecin sonunda eskisi gibi oluyor. ve işlemin hiçbir riski de yok. yakın zamanda sipariş verip ben de almayı planlıyorum. ülkemizde çok bilinmiyor fakat sünnet cinsellikten alınan zevki %80'e kadar azaltıyor. bunla beraber %50'lisine yakınını geri kazanmak mümkün.
 • yıllardır cinsellikten zevk alamamamı sineye çekip, demek pek de bir olayı yokmuş, veya ben kafamda fazla büyütmüşüm bu işi diyordum. olayın gerçekte sünnet yüzünden olduğunu öğrenince dünyam başıma yıkıldı beyler :(

  bu sünnet restorasyonu baya uzun ve zahmetli bir iş. keşke penisi 10 kat daha duyarlı hale getirecek sprey tarzı bişey olsaymış da, her ilişkiye girmeden önce sıkıp rahata erseydik.

  ayrıca bu aleti nasıl temin edilebileceği ve uygulama kısmını denemiş tecrübeli biri yardımcı olursa çok şükela olur.
 • az önce bir entry'de öğrendiğim oha lan dediğim şey.