• kız kardeşinin videosunu çekiyor ve ingiliz hesabı kesiyor. afgan her yerde afgan.

https://twitter.com/…?t=zev6awlhws0v_twufjioow&s=19
  • yumruk atan ingiliz'i kınıyorum, öyle tekme mi atılır? stephan hawking olsa daha iyi tekme atar mk.
  • bunlar öyle aşağılık, boktan bir millet. dünyanın lağım cukurdur bu afganistan denen yer. video veya fotoğraf cektigi kiside yasca baya kucuk bir kiz.

bunlardan ulkemizede bolca doldurdular sağolsunlar!

ayrica adam az bile yapmistir.
  • müslümanlar yine zulüm görüyor. :(
  • elin gavuru kadar olamayan türkler adına utanmamak elde değil
  • yapması gerekeni yapmış, eline sağlık dediğim ingiliz.

aksinin düşünen gavattır zaten.
  • iğreniyorum bu yaratıklardan. videoda anladığım kadarıyla kıza dokunmuş bir de aşağılık sapık. kızlar 11-12 yaşlarında. gerçekten bu insanları eğitemezsiniz. adamlar erkek çocuğunu kadın gibi giydirip tecavüz ediyor. bacha bazi denen iğrenç ötesi gelenekleri var. tayyip afgan, paki suri ne varsa doldurdu. yazık etti bu ülkeye. kim bilir basına yansımayan bilmediğimiz neler dönüyor ne olaylar oluyor.
  • çok hafif bir sağ kroşe ile dağ bedevisini yatırmış. tebrikler ingiliz.
  • ingiliz bir çocuğun afgan olduğu düşünülen birisini kız gibi yumruklaması videosu.

ulan adam bomboş bekliyor bir koyarsın ayakta bayılır, ingiliz'in ibnesine denk geldiğine dua emesi gereken afgan. bizim buradaki çocuklara denk gelse yemin ediyorum ayakta bayılır ayakta. bana öyle açıkta beklşiyor olsa belki beyin ölümü gerçekleşirdi tek yumrukta.

deep not;
    bakınız, iş ben güçlüyüm vs değil, öyle açık savunmasız bir şekilde yumruk yediğinizde bilinç kapanır ve yere düşüşe müteakip kafa travması yaşarsınız. bu ingiliz vurmasını da bilmiyor kuvveti de yok. aksi takdirde tek yumruk öldürürdü o afgan p*içini.
  • eline sağlık
hesabın var mı? giriş yap