şükela:  tümü | bugün
 • jorah mormont bunu beğendi
 • yoktur. friendzone mafya gibidir, bir girdim mi bir daha çıkamazsınız.

  yapmanız gereken şey bu. (bkz: #70536932) bizzat yaşadığım bir olayı anlatmıştım.

  arkadaşın bahsettiği gibi uzun süre görüşmeyip farklı şekilde yaklaşımda bulunmakta ters tepecektir. çünkü siz yaptığınız yanlış yaklaşımdan dolayı değil kız sizi çekici bulmadığı için friendzonedasınız. geçmiş olsun.
 • herkesin bildiği bir şeyi yazmış suser. bunları bilmiyorsanız valla yazık, neyse ki öğrendiniz.
  bir şey de ben ekleyeyim: mesela bir arkadaş grubuyla tanıştın diyelim, hepsine aynı davranma. mesela 3 kişilik grupta beğendiğin ve beğenmediğin diye sırala beğendiğine yukarıda yazdığı gibi davran beğenmediğini friendzone ortadaki biraz ileriyi görme yeteneğine bağlı. eğer beğendiğin kız için yok lan yüz vermez bu diyorsan ortadakine hafif kararda yürüyebilirsin, beğendiğinle olur dersen ortadakine de friendzone çekersin. ama ana kural hepsine aynı davranma. arkandan sadece ay ne iyi çocuk derler ama niyetini belli edersen esas kıza bu sana yürüyor he diyip onun da aklına sokarlar. kızlar her şeyi konuşur.
 • - ya sevgili olalım ya da ben arkadaş kalmak istemiyorum deyin*.

  - çok güzelsin, mal mıyım arkadaşın olayım, biri gelir seni tavlar kahrımdan geberirim deyin.

  - arkadaş ne ya, ihtiyar mısın sen deyin.

  - arkadaş ayağı göt ayağı, ben meriç miyim lan deyin.

  bunlardan hiçbiri işe yaramıyorsa yaylanın gidin artık oradan amk*
 • "bana eski sevgililerini, iliskilerini anlatma kizim" diyin, "aaa ne alaka noluyo ya" fln derse "ben dert babasi degilim" diyip konuyu kapatin, denedim yuzde yuz olmasa da gayet olumlu sonuclar aldim. kizin kafasini karistirin beyler, kizlar netligi sevmez gizemli olun dusunsun dursun "neden boyle bir tepki verdi ne alaka" diye hahahaha.
 • friendzone ne amk
 • açılın diyen var lan belden aşağı bazı organlarımla güldüm.

  anlaşıldı. bu sıkıntılar da porno filmler gibi eskimeyecek hatta şekil bile değiştirmeyecek.

  anketi de doldurayım bari gelmişken; yoktur. friendzone'a düşen adamın özellikleri şunlardır:

  - kudüs ağlama duvarı olmayı kabul etmiştir, kadınlar hamamında bile dönmeyecek muhabbeti dinleyip kafa sallamıştır,

  - tipsiz ve parasızdır. arabası da yoktur, güzel de giyinmiyordur,

  - ağzı laf yapmıyordur.

  şu saydıklarımı barındıran bir erkeğin friendzone'dan çıkma ihtimali sıfırdır. açılsa da sıfırdır, başkasına yönelse de sıfırdır.

  ayık olun ulan! tuzsuz hıyar gibi bir hayat yaşasanız da kendinizi ezdirmenin anlamı yok.
 • olm buraya uzun uzun yazardım yöntemleri.

  yazardım da benim hanım şimdi "nerden biliyon bu taktikleri? beni de mi böyle taktiklerle tavladın? kaç kız tavladın böyle? gecelik ilişkilerin oldu mu? ben güzel miyim? seksi buluyor musun beni? seviyo musun beni? yatağıma bi kahvaltı bile getirmedin:(" diyeeeee...
  kafamı siker 3 ay (en az).

  o sebepten, yazmıcam. özele gelin, durumunuzu anlatın şeyyapayım.

  şimdi lütfen otur düşün, adriana limanın zonuyla suna'nın zonu bir mi?
  suna bi kere salak amk. "snn be slk!" diycek kızın frendzonundan her türlü çıkartırım seni. bu işler kişiye özel olur. zona özel olur.

  edit: taktik maktik bilmiyorum, psikoloji biliyorum. hiç kız tavlamadım böyle. olmadı. aşırı güzelsin. çok buluyorum! çok çok seviyorum. getircem söz.

  edita: çok masaj geliyor "direkt ayrılık sebebi lan bu entry zaten eheheh" diye. olm ben 5 yıldır evliyim, benim hanım hepinizin ağzına sçar böyle konularda. yardım talebi mesajlarını ona gönderiyom ki zaten?? ben cevap verebilir miyim lan manyaklar. ben kimim olm? küçücük bir erkek parçasıyım ben. ayıq olun bi dik durun ya!
 • ben o zonun amına koyim. bir gençlik o yolda heba oldu. her okul dersane kantininde aynı terane. okul bitti işe de başlayınca dedim sikerler o işi.

  baştan o zone'a girmeyin arkadaş. hatun kişiyle tanıştım, beğendim. bir iki görüşmeden sonra telefonda "ben senle arkadaş olmayı düşünmüyorum, yeterince arkadaşım var. ya bu görüşmeler sonucunda sevgili oluruz ya da tekrar görüşmeyiz" dedim. 4 yıl çıktık, iki yıldır evliyiz. taktik maktik yok. ya hep ya hiç aluminyum.